raktáros, árukiadó | fót

megjelenés dátuma
kapcsolat
randstad hungary
állás típusa
határozatlan idejű

az állás részletei

elhelyezkedés
fót, pest
álláskategória
Fizikai munka
referenciaszám
29870 / 31240
kapcsolat
Kattintson a jelentkezem gombra és válasszon a maximum 2 percet igénylő jelentkezési lehetőségek közül.

Partnerünk műanyag csővezetékekhez használatos fittingek, és tartozékok széles skálájának gyártásával és forgalmazásával foglalkozik. Budaörsön található üzletükbe keresünk raktári tapasztalattal, és targoncás jogosítvánnyal rendelkező RAKTÁROS, ÁRUKIADÓ kollégát, aki alkalmanként nyitott, akár az üzletvezetői feladatok ellátására is.

  • szállításra kerülő áruk összecsomagolása, kiadása
  • a raktári rend fenntartása
  • az áruk minőségellenőrzése
  • tehergépkocsik megrakodása
  • túrajáratok összekészítése
  • járatindítás
  • aktív értékesítés az üzlet személyzetének tagjaként

Elvárások / Requirements

  • anyagmozgatói vizsga (vezetőüléses targoncát és elektormos gyalogbékát is kell használni)
  • hasonló területen szerzett szakmai tapasztalat
  • felhasználói szintű számítógépes ismeretek
  • jó kommunikációs készség
  • megbízhatóság

Előnyt jelent:

  • logisztikai ismeretek, fuvarszervezésben szerzett jártasság
  • valamilyen vállalatirányítási renszer gyakorlati ismerete

Amit kínálunk / Offer

  • versenyképes fizetés
  • egy műszakos munkarend
  • változatos munkakör
  • biztos munkahely
  • nemzetközi háttér
  • alapos és átfogó képzés

Kapcsolattartó / Information

Jelentkezz az oldalon, vagy önéletrajzoddal a csongor.banszki@randstad.hu e-mail címen.