összeszerelő operátor/ gépkezelő | miskolc

megjelenés dátuma
kapcsolat
randstad hungary
állás típusa
határozatlan idejű

az állás részletei

elhelyezkedés
miskolc, borsod-abaúj-zemplén
álláskategória
Fizikai munka
referenciaszám
22019 / 21775
kapcsolat
Nem kötelező önéletrajzot feltöltenie ahhoz, hogy megpályázza ezt a pozíciót, sőt egyszerű megoldásként akár a Linkedin profiljával is jelentkezhet. Kattintson a jelentkezem gombra és válasszon a maximum 2 percet igénylő jelentkezési lehetőségek közül.

Összeszerelő operátorokat keresünk miskolci gyáregységekbe.

4 műszakos munkarend, kezdés akár 1-2 héten belül!

Elvárások / Requirements

- befejezett 8 általános iskolai végzettség,

- bejegyzésmentes erkölcsi bizonyítvány,

- többműszakos munkarend vállalása (Kb. 15 nap munkavégzés egy hónapban)

- jó kézügyesség, monotonitástűrés.

- Borsod megyében számos településről céges busszal megoldott a bejárás, ahonnan nem, onnan 100% bejárási támogatás jár tömegközlekedési eszközre.

Amit kínálunk / Offer

- versenyképes juttatasi csomag (cafeteria, 100%-os útiköltségtérítés miskolciaknak és vidékieknek egyaránt, többféle BÓNUSZ szerzési lehetőség)

- modern és innovatív technológia,

- tiszta és rendezett munkakörnyezet,

- fejlődési és előrelépési lehetőség (akár 4 hónap után!)

- stabilitás, hosszú távú lehetőségek,

- határozatlan idejű munkaszerződés.

Kapcsolattartó / Information

Önéletrajzot a nora.hircsu@randstad.hu e-mail címre várunk.