operátor | halásztelek

megjelenés dátuma
kapcsolat
randstad hungary
állás típusa
határozatlan idejű

az állás részletei

elhelyezkedés
halásztelek, pest
álláskategória
Fizikai munka
referenciaszám
3710 / 3466
kapcsolat
Nem kötelező önéletrajzot feltöltenie ahhoz, hogy megpályázza ezt a pozíciót, sőt egyszerű megoldásként akár a Linkedin profiljával is jelentkezhet. Kattintson a jelentkezem gombra és válasszon a maximum 2 percet igénylő jelentkezési lehetőségek közül.

Halásztelekre, műanyagipari termékek gyártásával, összeszerelésével foglalkozó, autóipari beszállító partnercégünk részére keresünk OPERÁTOROKAT!

Feladatok:

Műanyagipari gépek és eszközök működtetése

Anyagátvétel, anyagmozgatás

Az elkészült termékek vizuális ellenőrzése

Csomagolás

Elvárások / Requirements

Téged keresünk, ha:

Rendelkezel legalább általános iskolai végzettséggel

Vállalod a folyamatos munkarendet vagy a több műszakos munkavégzést (folyamatos 12 óra/ 3 műszak/valamint 2 műszakos munkarend)

Jó fizikummal rendelkezel

Előny a műanyagiparban szerzett tapasztalat

Munkavégzés helye: Halásztelek

Amit kínálunk / Offer

Versenyképes bérezés, alapbéren felüli juttatásokkal

Céges buszok, munkábajárás támogatása

Biztos munkahely, hosszú távú munkalehetőség, folyamatos fejlődés.

Kapcsolattartó / Information

Jelentkezés: dora.dubai@randstad.hu vagy +36 30 428 7739