operátor | biatorbágy

megjelenés dátuma
kapcsolat
randstad hungary
állás típusa
határozatlan idejű

az állás részletei

elhelyezkedés
biatorbágy, pest
álláskategória
Fizikai munka
referenciaszám
1901 / 1657
kapcsolat
Nem kötelező önéletrajzot feltöltenie ahhoz, hogy megpályázza ezt a pozíciót, sőt egyszerű megoldásként akár a Linkedin profiljával is jelentkezhet. Kattintson a jelentkezem gombra és válasszon a maximum 2 percet igénylő jelentkezési lehetőségek közül.

Bemutató / Introduction

Jelentkezz a DHL csapatába! Összeszerelő operátorokat keresünk elektronikai területre azonnali kezdéssel könnyű fizikai munkára!

Itt laza és családias, jó hangulatú környezet vár rád!

A DHL Supply Chain biatorbágyi telephelyén magas színvonalú raktározási és gyártási tevékenységet folytat.

A DHL-ben operátorként a következő feladatok várnak Rád:

  • telekommunikációs eszközök összeszerelése
  • alapanyagok összekészítése
  • tesztelés és csomagolás
  • minőségellenőrzés
  • munkaterület tisztán és rendben tartása

Elvárások / Requirements

Elvárások:

  • 3 műszakos munkarend vállalása
  • gyors tanulási képesség
  • precizitás
  • megbízhatóság

Amit kínálunk / Offer

Szeretnél egy laza, családias munkakörnyezetben dolgozni? Szívesen vállalsz 3 műszakot? Nem okoz problémát számodra a túlóra?

Amiért érdemes itt dolgozni:

  • versenyképes órabérezés + egyéb juttatások (teljes körű tájékoztatás telefonon)
  • ingyenes céges buszjárat (Mány, Bicske, Tatabánya, Herceghalom, Budapest)
  • hosszú távú munkalehetőség

Munkavégzés helye: Biatorbágy

Kapcsolattartó / Information

Jelentkezni és érdeklődni az alábbi elérhetőségek egyikén lehet:

Randstad Tatabánya

34/200-330

2800 Tatabánya, Komáromi út 21.