operátor (dunaharaszti)

megjelenés dátuma
kapcsolat
randstad hungary
állás típusa
határozatlan idejű

az állás részletei

elhelyezkedés
dunaharaszti, pest
álláskategória
Fizikai munka
referenciaszám
30466 / 31983
kapcsolat
Kattintson a jelentkezem gombra és válasszon a maximum 2 percet igénylő jelentkezési lehetőségek közül.

Forrasztástechnikai termékek gyártásával foglalkozó partnerünk  dunaharaszti telephelyére keresünk azonnali belépéssel operátor kollégákat porgyártási területre!

Főbb feladatok

  • Fémporgyártás üzemegység területén termelési feladatok ellátása
  • A gépek beállítása, felügyelete a termelési előírásoknak megfelelően
  • A raktárkészlet és termelési adatok pontos vezetése a megfelelő rendszerekben
  • A termelőfolyamat állandó figyelemmel kisérése, szükség esetén korrigálása
  • Mintavétel az előírt minőségi ellenőrzésekhez
  • Munkaterület tisztán tartása

Elvárások / Requirements

Az álláshoz tartozó elvárások:

  • Szakmunkás-, vagy szakközépiskolai végzettség
  • 3 műszakos munkarend vállalása
  • Gyártás területén szerzett tapasztalat; fémolvasztásban, ötvözésben szerzett tapasztalat előnyt jelent
  • Fémporgyártáshoz alkalmazott technológiai környezetben való munkavégzés
  • Önállóság, precíz munkavégzés, pontos dokumentációkezelés
  • Megbízhatóság, pontosság
  • Targonca- és darukezelői jogosítvány előnyt jelent
  • Jó fizikum

Amit kínálunk / Offer

  • Amit kínálunk:

    • Kiemelkedő juttatási csomag (cafeteria, havi és éves bónuszok)
    • Hétvégi túlóra lehetőség
    • Kávé és védőital biztosítása korlátlan mennyiségben
    • Munkaruha és védőeszközök biztosítása
    • Munkába járás támogatása a nem Dunaharasztin élők részére (gépkocsival történő közlekedés esetén 15 Ft/km, tömegközlekedés esetén a költség 86%-a)
    • Csapatépítő rendezvények, közösségi rendezvények, karácsonyi parti színesítik a hétköznapokat

Kapcsolattartó / Information

Ha az állás felkeltette az érdeklődésed, kattints a "Jelentkezem" gombra. További információkért keress az alábbi elérhetőségemen: timea.szeles@randstad.hu