operátor állás pilisszentivánon

megjelenés dátuma
kapcsolat
randstad hungary
állás típusa
határozatlan idejű

az állás részletei

elhelyezkedés
pilisszentiván, pest
álláskategória
Fizikai munka
referenciaszám
25479 / 11374
kapcsolat
Kattintson a jelentkezem gombra és válasszon a maximum 2 percet igénylő jelentkezési lehetőségek közül.

Dolgozz velünk, ha hosszútávú, biztos munkalehetőséget keresel!

Pilisszentivánra keresünk OPERÁTOR munkatársakat világítási berendezéseket gyártó partnerünkhöz.

Munkarend: hétfőtől péntekig 06:00-14.30 és 14:30-23:00

Feladataid lesznek:

világítási berendezések részegységeinek összeszerelése;

gyártógépek kezelése;

gyártási tervek, munkavédelmi utasítások betartása.

Elvárások / Requirements

Téged keresünk, ha rendelkezel:

Legalább általános iskolai végzettséggel

Jó kézügyességgel

Gyártásban szerzett tapasztalattal

Amit kínálunk / Offer

Amit kínálunk:

Juttatási csomag: alapbér + cafeteria + jelenléti bónusz + teljesítmény bónusz;

Egyéb juttatás: várható éves bónusz kifizetés + hűségjutalom minimum 3 éves munkaviszony után + csoportos élet és balesetbiztosítás ingyenes céges buszjárat + toborzási prémium+hetente friss gyümölcs

Kapcsolattartó / Information

Jelentkezni lehet: +36 30 428 7739 telefonszámon, vagy a dora.dubai@randstad.hu e-mail címen , vagy a "jelentkezés" gomb lenyomásával lehet.