műanyagtermék gyártó gépkezelő | rétság

megjelenés dátuma
kapcsolat
randstad hungary
állás típusa
határozatlan idejű

az állás részletei

elhelyezkedés
rétság, nógrád
álláskategória
Fizikai munka
referenciaszám
26275 / 26851
kapcsolat
Nem kötelező önéletrajzot feltöltenie ahhoz, hogy megpályázza ezt a pozíciót, sőt egyszerű megoldásként akár a Linkedin profiljával is jelentkezhet. Kattintson a jelentkezem gombra és válasszon a maximum 2 percet igénylő jelentkezési lehetőségek közül.

Flexibilis műanyag csomagolóanyagot gyártó partnerünkhöz keresünk kollégákat a műanyagtermék gyártó gépkezelő pozícióba Rétságra.

PLC vezérelt gépek kezelése;

Napi karbantartás végzése;

Kézi anyagmozgatás.

Elvárások / Requirements

Gyártó környezetben szerzett gyakorlat;

PLC vezérelt gépek ismerete;

Felhasználói színtű számítógép ismeret.

Folyamatos, 3 műszakos munkarend vállalása 8 órában.

Amit kínálunk / Offer

Motiváló bér;

Ultramodern munkakörnyezet;

Fejlődési lehetőség.

Kapcsolattartó / Information

Amennyiben nyitott a lehetőségre könnyen tud regisztrálni a " Jelentkezem" gombra kattintva. Illetve a piroska.deri@randstad.hu címen tud még érdeklődni.