minőségellenőr | biatorbágy

megjelenés dátuma
kapcsolat
randstad hungary
állás típusa
határozatlan idejű

az állás részletei

elhelyezkedés
biatorbágy, pest
álláskategória
Fizikai munka
referenciaszám
15054 / 14810
kapcsolat
Nem kötelező önéletrajzot feltöltenie ahhoz, hogy megpályázza ezt a pozíciót, sőt egyszerű megoldásként akár a Linkedin profiljával is jelentkezhet. Kattintson a jelentkezem gombra és válasszon a maximum 2 percet igénylő jelentkezési lehetőségek közül.

A DHL Supply Chain biatorbágyi telephelyén magas színvonalú raktározási és gyártási tevékenységet folytat.

A DHL-ben minőségellenőrként a következő feladatok várnak Rád:

  • termékek ellenőrzése, válogatása,
  • termékekhez kötődő adminisztráció

Elvárások / Requirements

Elvárások:

  • minimum középfokú végzettség,
  • 3 műszakos munkarend vállalása,
  • monotonitás tűrése,
  • megbízhatóság
  • a tapasztalat nem elvárás, de ELŐNY

Amit kínálunk / Offer

Szeretnél egy laza, családias munkakörnyezetben dolgozni? Szívesen vállalsz 3 műszakot? Nem okoz problémát számodra a túlóra?

Jelentkezz a DHL biatorbágyi csapatába, ahol azonnal kezdhetsz!

Amiért érdemes itt dolgozni:

  • versenyképes órabérezés + egyéb juttatások (teljes körű tájékoztatás telefonon),
  • ingyenes céges buszjárat (Tatabánya, Bicske, Csabdi, Mány, Felcsút, Herceghalom, Budapest),
  • hosszú távú munkalehetőség

Munkavégzés helye: Biatorbágy

Kapcsolattartó / Information

Érdeklődni és jelentkezni az alábbi elérhetőségen lehet:

Randstad Tatabánya

34/200-330

2800 Tatabánya, Komáromi út 21.