komissiózó | biatorbágy

megjelenés dátuma
kapcsolat
randstad hungary
állás típusa
határozatlan idejű

az állás részletei

elhelyezkedés
biatorbágy, pest
álláskategória
Fizikai munka
referenciaszám
14933 / 14689
kapcsolat
Nem kötelező önéletrajzot feltöltenie ahhoz, hogy megpályázza ezt a pozíciót, sőt egyszerű megoldásként akár a Linkedin profiljával is jelentkezhet. Kattintson a jelentkezem gombra és válasszon a maximum 2 percet igénylő jelentkezési lehetőségek közül.

Bemutató / Introduction

Élelmiszeripari partnerünk biatorbágyi raktárába keresünk komissiózó munkatársakat állandó 1 műszakos nappali munkavégzésben!

Kismamáknak lehetőségük van 6 órás munkarendben is elhelyezkedni.

A Reál Hungária Élelmiszer Kft 100%-ban magyar tulajdonú cég, biatorbágyi Logisztikai központjába keresünk munkatársakat. A raktár nagy alapterülete ellenére családias hangulat jellemzi a hétköznapokat.

A Reál raktárában komissiózóként a következő feladatok vérnak Rád:

  • rendelések összekészítése
  • anyagmozgatás
  • raktár tisztán és rendben tartása
  • leltározás

Elvárások / Requirements

Elvárások:

  • 8 általános iskolai végzettség
  • komissiózásban vagy raktárban szerzett tapasztalat

Targoncavezetői jogosítvány ELŐNY: Targoncavezetők jelentkezését is várjuk!

Amit kínálunk / Offer

Szeretnél targoncavezetőként állandó délelőttös munkarendben dolgozni? Esetleg még nincs targoncavezetői jogosítványod, de szeretnél?

Akkor jelentkezz Hozzánk!

Amiért érdemes itt dolgozni:

  • állandó délelőttös (6 vagy 8 órás) munkarend
  • családias légkör
  • juttatási csomag: alapbér + jelenléti bónusz + teljesítmény prémium
  • ingyenes targoncavezetői tanfolyam
  • céges autóbuszjárat nincsen, bejárási támogatást biztosítunk
  • hosszútávú munkalehetőség
  • tiszta, családias munkakörnyezet

Kapcsolattartó / Information

Érdeklődni és jelentkezni az alábbi elérhetőségek egyikén lehet:

Randstad Tatabánya

34/200-330

2800 Tatabánya, Komáromi út 21.