gyártósori operátor | székesfehérvár

megjelenés dátuma
kapcsolat
randstad hungary
állás típusa
határozatlan idejű

az állás részletei

elhelyezkedés
székesfehérvár, fejér
álláskategória
Fizikai munka
referenciaszám
26527 / 25939
kapcsolat
Nem kötelező önéletrajzot feltöltenie ahhoz, hogy megpályázza ezt a pozíciót, sőt egyszerű megoldásként akár a Linkedin profiljával is jelentkezhet. Kattintson a jelentkezem gombra és válasszon a maximum 2 percet igénylő jelentkezési lehetőségek közül.

A világ második legnagyobb autóipari klímatechnikai beszállító multinacionális partnercégünk számára keresünk gyártósori operátor kollégákat 12 órás folyamatos vagy 3 műszakos munkarendbe.

Feladataid lesznek:

- gépek kiszolgálása

- mérések elvégzése

- alkatrészek összeszerelése

- dokumentálás

Elvárások / Requirements

Elvárások:

- 8 általános iskolai végzettség

- gyártásban szerzett tapasztalat

- 12 órás folyamatos vagy 3 műszakos munkarend vállalása

- monoton állómunka végzése

Amit kínálunk / Offer

Operátor kollégákat keresünk székesfehérvári partnercégünk számára.

Ha szeretnél egy hosszútávú, biztos munkahelyet, jelentkezz!

Nálunk 12 órás folyamatos és 3 műszakos (napi 8 órás, 5+2) munkarend is választható.

Döntsd el Te, milyen beosztásban dolgoznál!

Amit kínálunk:

- munkatapasztalattól függő alapbér

- kiemelkedő műszakpótlék

- cafetéria már a belépés napjától

- melegétkezési lehetőség és hozzájárulás

- bejárás támogatása (ingyenesen igénybevehető céges buszjáratok, távolsági busz esetén 100% visszatérítés, autóval való bejárást nettó 15 Ft/km támogatjuk)

- jól követhető munkarend

Kapcsolattartó / Information

Érdeklődni és jelentkezni az alábbi elérhetőségek egyikén lehet:

Petruch Fanni

fanni.petruch@randstad.hu

+36 30 981 0013