gépkezelő operátor | komárom

megjelenés dátuma
kapcsolat
randstad hungary
állás típusa
határozatlan idejű

az állás részletei

elhelyezkedés
komárom, komárom-esztergom
álláskategória
Fizikai munka
referenciaszám
25515 / 25764
kapcsolat
Nem kötelező önéletrajzot feltöltenie ahhoz, hogy megpályázza ezt a pozíciót, sőt egyszerű megoldásként akár a Linkedin profiljával is jelentkezhet. Kattintson a jelentkezem gombra és válasszon a maximum 2 percet igénylő jelentkezési lehetőségek közül.

Azonnali álláslehetőség a Mylan komáromi egységében!

Komáromi Mylan-hez keresünk 3 műszakos munkarendbe gépkezelő kollégákat. Amennyiben 3 műszakot tudod vállalni, szeretnél egy könnyebb fizikai munkát végezni, s fontos számodra a tiszta munkakörnyezet, jelentkezz a lehetőségre!

Az elvárásoknak megfelelő jelöltek jelentkezését várjuk!

  • Csomagológépek kezelése, anyagellátása
  • Adminisztrációs feladatok ellátása számítógépen
  • Gép folyamatos működtetése
  • Csomagolás
  • Anyagmozgatások

Elvárások / Requirements

  • legalább 8 általános iskolai végzettség
  • Haladó szintű számítógép kezelői ismeretek (folyamatos adminisztrációs feladatokat számítógépen kell végezni)
  • Sikeres tesztírás (számítógépen)
  • 3 műszak elvállalása
  • Pontos, megbízható munkavégzés
  • Gyártásban szerzett legalább 1 éves tapasztalat

Amit kínálunk / Offer

  • Versenyképes alapbér
  • Kiemelkedő műszakpótlékok: délutáni 50%, éjszakai 80%
  • Utazási költségtérítés autó és tömegközlekedésből eredő költség
  • Megye több településéről ingyenes céges buszjárat
  • Cafetéria már belépéstől
  • Tiszta, kultúrált - s családbarát munkakörnyezet
  • Melegétkezési lehetőség
  • Egyből céges állományban kezdhetsz

Kapcsolattartó / Information

Várom jelentkezésed, vagy érdeklődésed:

timea.huppauer@randstad.hu

06/30-258-1027