gépkezelő karbantartó | dunaharaszti

megjelenés dátuma
kapcsolat
randstad hungary
állás típusa
határozatlan idejű

az állás részletei

elhelyezkedés
dunaharaszti, pest
álláskategória
Fizikai munka
referenciaszám
9764 / 9520
kapcsolat
Nem kötelező önéletrajzot feltöltenie ahhoz, hogy megpályázza ezt a pozíciót, sőt egyszerű megoldásként akár a Linkedin profiljával is jelentkezhet. Kattintson a jelentkezem gombra és válasszon a maximum 2 percet igénylő jelentkezési lehetőségek közül.

Dunaharaszti telephellyel rendelkező, nemzetközi partnerünk GÉPKEZELŐ KARBANTARTÓ munkatársakat keres.

INGYENES céges buszjáratok Budapestről, Csepelről, Szigetalomról, Szigetszentmiklósról!!!

Automata palackozó berendezések kezelése

Karbantartási feladatok ellátása

Minőségügyi eljárások megismerése, elsajátítása, betartása

Berendezések tisztán és rendben tartása

A pozícióhoz tartozó adminisztratív feladatok elvégzése

Elvárások / Requirements

befejezett 8 osztályos általános iskolai végzettség

2-3 év termelésben szerzett tapasztalat

remek problémamegoldó képesség

felhasználói szintű számítógépes ismeretek

folyamatos, de kiszámítható műszakrend vállalása (3*12 óra)

Előny:

műszaki területen szerzett szakközépiskolai vagy szakmunkás végzettség

élelmiszeripari tapasztalat, palackozóüzemi gyakorlat

angol vagy német alapfokú nyelvtudás

műszaki, villamos szakirányú, elektroműszerész vagy élelmiszeripai végzettség

Amit kínálunk / Offer

hosszú távú munkalehetőség

versenyképes juttatási csomag:

alapbér + bónusz + kiemelt műszakpótlék + cafeteria + magán orvosi ellátás + családi rendezvények

céges buszjáratok

bejárási támogatás

Kapcsolattartó / Information

Dubai Dóra

+3630 428 7739

dora.dubai@randstad.hu