cnc gépkezelő | budapest

megjelenés dátuma
kapcsolat
randstad hungary
állás típusa
határozatlan idejű

az állás részletei

elhelyezkedés
budapest
álláskategória
Fizikai munka
referenciaszám
27365 / 28211
kapcsolat
Kattintson a jelentkezem gombra és válasszon a maximum 2 percet igénylő jelentkezési lehetőségek közül.

Szeretnél egy korrekt, stabil cégnél dolgozni? Van már tapasztalatod CNC gépek kezelésében? Akkor ne habozz, jelentkezz!

Partnerünk fémből készült hidraulikus és szivattyú alkatrészek gyártásával foglalkozik, nekik keresünk CNC esztergagép kezelő pozícióba munkaerőt.

Munkavégzés helye: Csepel

Munkaidő: H-P 2 műszak (06:00-14:00 vagy 14:00-22:00)

  • Siemens Sinumerik 840d és FANUC képek kezelése, szerszámkorrekciók, szerszámcserék végrehajtása
  • Elkészült alkatrészek mérése mérőeszközökkel
  • Általános gépkarbantartási feladatok elvégzése
  • Elvégzett munkafolyamatok, mérések dokumentálása
  • műszaki rajz olvasása

Elvárások / Requirements

  • CNC forgácsolási munkatapasztalat
  • Mérőeszközök ismerete, mérési tapasztalat
  • Terhelhetőség és jó állóképesség
  • Önálló, precíz, hatékony munkavégzés, megbízhatóság
  • Monotonitást tűrő képesség
  • Műszaki rajz leolvasása

Amit kínálunk / Offer

  • családias, összetartó cég
  • igényes munkakörnyezet
  • biztos háttér
  • versenyképes bérezés

Kapcsolattartó / Information

A "Jelentkezem" gombra kattintva tudsz leggyorsabban pályázni, a regisztráció csak 3 percet vesz igénybe.

Hogyha pedig kérdésed lenne, fordulj hozzám bizalommal!

Takács Leila

leila.takacs@randstad.hu