betanított operátor | budapest

megjelenés dátuma
kapcsolat
randstad hungary
állás típusa
határozatlan idejű

az állás részletei

elhelyezkedés
budapest
álláskategória
Fizikai munka
referenciaszám
27357 / 28204
kapcsolat
Kattintson a jelentkezem gombra és válasszon a maximum 2 percet igénylő jelentkezési lehetőségek közül.

Budapest III. kerületi PNEUMATIKÁVAL foglalkozó partnercégünkhöz keresünk

Betanított összeszerelő operátor kollégákat.

Lehetsz pályakzedő is, náluk tapasztalatot szerezhetsz!

Alkatrész összeszerelési feladatok

Előírt alkatrész ellenőrzések elvégzése

Dokumentáció elkészítése

Elvárások / Requirements

Befejezett legalább 8 általános iskolai végzettségre

3 műszakos 8 órás munkarend vállalására (hétfőtől péntekig)

Jó kézügyességre, apróbb alkatrészek miatt

Monotonitástűrésre, jellemzően nem egy munkaállomáson fogsz tevékenykedni, várhatóan több folyamatban vehetsz részt.

Amit kínálunk / Offer

Korrekt alapbér, amely szakmai tapasztalat függő

40-50%-os műszakpótlék

Br. 35.000 Ft cafeteria az első munkanaptól

Havi teljesítmény alapú prémium az első munkanaptól

Féléves prémium a vállalat eredményeitől függően

Szakmai és karrier előrelépési lehetőségek

Béremelés évente

Továbbképzési lehetőségek

Modern és tiszta munkakörnyezet

Kiváló közösség

Ingyenes céges buszjárat az Árpád hídi metrómegállótól minden műszakban

Kapcsolattartó / Information

Legegyszerűbben a "JELENTKEZÉS" gombra való kattintással és regisztrációval tudod elküldeni a pályázatod nekünk. Hogyha pedig lenne bármi kérdésed, keress bizalommal a leila.takacs@randstad.hu e-mail címen.