áruellenőr | biatorbágy

megjelenés dátuma
kapcsolat
randstad hungary
állás típusa
határozatlan idejű

az állás részletei

elhelyezkedés
biatorbágy, pest
álláskategória
Fizikai munka
referenciaszám
25091 / 6401
kapcsolat
Kattintson a jelentkezem gombra és válasszon a maximum 2 percet igénylő jelentkezési lehetőségek közül.

A Reál Hungária Élelmiszer Kft 100%-ban magyar tulajdonú cég, biatorbágyi Logisztikai központjába keresünk munkatársakat. A raktár nagy alapterülete ellenére családias hangulat jellemzi a hétköznapokat.

A Reál Élelmiszer Raktárban áruellenőrként a következő feladatok várnak Rád:

  • a komissiózók munkájának ellenőrzése
  • szavatossági idő figyelése
  • raktár tisztán és rendben tartása
  • PDA eszköz használata

Elvárások / Requirements

Elvárások:

  • min. 8 általános iskolai végzettség
  • precizitás, pontosság
  • ELŐNY hasonló munkakörben szerzett tapasztalat

Amit kínálunk / Offer

Szeretnél kiszakadni a gyártó környezetből, és állandó délelőttös munkarendben dolgozni? Szeretnél hétvégén otthon lenni a családoddal?

Ha igen, akkor jelentkezz Hozzánk!

Amiért érdemes itt dolgozni:

  • állandó délelőttös (8 órás) munkarend
  • családias légkör
  • juttatási csomag: alapbér + jelenléti bónusz + teljesítmény prémium
  • céges autóbuszjárat nincsen, bejárási támogatást biztosítunk

(vasútállomás a raktártól 5-10 perc sétára)

Kapcsolattartó / Information

Érdeklődni és jelentkezni az alábbi elérhetőségek egyikén lehet:

Németh Lilla

06 30 540 0459

2800 Tatabánya, Komáromi út 21., Randstad iroda