területi képviselő - logisztika | budaörs

megjelenés dátuma
kapcsolat
randstad hungary
állás típusa
határozatlan idejű

az állás részletei

elhelyezkedés
budaörs, pest
álláskategória
Értékesítés / Kereskedelem
referenciaszám
25150 / 13180
kapcsolat
Nem kötelező önéletrajzot feltöltenie ahhoz, hogy megpályázza ezt a pozíciót, sőt egyszerű megoldásként akár a Linkedin profiljával is jelentkezhet. Kattintson a jelentkezem gombra és válasszon a maximum 2 percet igénylő jelentkezési lehetőségek közül.

Logisztikai szolgáltatásokat értékesítő nemzetközi partnerünkhöz keresünk Területi képviselőt.

Ha van már 2-3 év tapasztalatod Területi képviselőként logisztikai szegmensben, folyékonyan beszélsz angolul és szeretnél magas minőséget képviselni, akkor jelentkezz!

Üzletfejlesztés, piaci potenciál kiaknázása, partnerkör bővítése

Ügyfélkapcsolatok ápolása, igények felmérése

Új megoldások implementálása

Szerződéskötés koordinálása, árkalkulációk és riportok készítése

Értékesítési folyamatok nyomon követése, adminisztrációja

Cégen belüli kapcsolattartás társosztályokkal

Elvárások / Requirements

2-3 év területi képviselői tapasztalat logisztikai szegmensben

Folyékony angol nyelvtudás

Felsőfokú végzettség

Kiemelkedő kommunikációs és tárgyalási képesség

Magas fokú MS Office ismeret

Vevő orientált gondolkodásmód

Döntésképesség

Amit kínálunk / Offer

Kiemelkedő juttatási csomag, bónusz lehetőséggel

Céges laptop, telefon, autó

Barátságos, támogató csapat

Innovatív munkakörnyezet

Kapcsolattartó / Information

Orsolya Tóth-Csősz

orsolya.toth-csosz@randstad.hu