részlegvezető / team leader | budapest

megjelenés dátuma
kapcsolat
randstad hungary
állás típusa
határozatlan idejű

az állás részletei

elhelyezkedés
budapest
álláskategória
Értékesítés / Kereskedelem
referenciaszám
28106 / 29097
kapcsolat
Kattintson a jelentkezem gombra és válasszon a maximum 2 percet igénylő jelentkezési lehetőségek közül.

Megbízónk új kereskedelmi láncot indít Magyarországon, és számára keresünk részlegvezető / team leader pozícióba munkatárskat, aki az újonnan nyíló különleges, hazánkban eddig még nem létező divat üzletlánc első üzletének vezetésében vesz majd részt Budapesten.

Ha szeretnél egy nemzetközileg sikeres új márka magyarországi piacra lépésének részese lenni, akkor itt a lehetőség! Ha örömet okoz a pörgés, szeretsz gyors döntéseket hozni, szimpatikus neked, hogy szabadon alakíthatod az áruprezentációt a kevés szabály betartásával, és egy új koncepció kialakításában részt akarsz venni, pályázz! Legyél te Magyarország legújabb kereskedelmi láncának egyik első munkatársa!

  • támogatod az értékesítési csapat irányítását: feladatok delegálása és ellenőrzése,
  • támogatod a vezetői csapatot,
  • vevőkiszolgálás,
  • motiválod a csapatot az értékesítési tervek megvalósítása érdekében,
  • megvalósítod az áruprezentációt az alap előírásoknak és az üzlet arculatának megfelelően.

Elvárások / Requirements

  • tapasztalatod van kisebb (1-5 fő) csapat irányításában,
  • üzletvezetői, üzletvezető-helyettesi tapasztalat előnyt jelent,
  • ruházati üzlet vezetésében szerzett tapasztalat előny jelent,
  • kiváló szervezési és interperszonális képességekkel rendelkezel,
  • alapfokú angol nyelvtudás,
  • dinamizmus, és a sikerre való összpontosítás jellemez.

Amit kínálunk / Offer

  • alkalmazotti munkaviszony,
  • versenyképes fizetés: havi bruttó 330.000-370.000 Ft,
  • béren kívüli juttatások,
  • részvétel az új koncepció kialakításában,
  • munkavégzés egy fiatalos, dinamikus csapatban,
  • részvétel érdekes projektekben,
  • kihívás, változatos feladatok,
  • fejlődési és előrelépési lehetőség.

Kapcsolattartó / Information

Amennyiben érdekli a pozíció, várjuk jelentkezését fényképpel ellátott magyar nyelvű önéletrajzával és motivációs levelével.