régióvezető | eger

megjelenés dátuma
kapcsolat
randstad hungary
állás típusa
határozatlan idejű

az állás részletei

elhelyezkedés
eger, heves
álláskategória
Értékesítés / Kereskedelem
referenciaszám
29235 / 30473
kapcsolat
Kattintson a jelentkezem gombra és válasszon a maximum 2 percet igénylő jelentkezési lehetőségek közül.

Finanszírozási és autóipari területen és piaci ismeretekkel rendelkező régióvezetőt keresünk az Észak-Kelet magyarországi területre partnercégünk számára.

  • Közvetlen irányítása alatt lévő területi képviselők feladatainak támogatása, értékesítési terveik (gépjármű-finanszírozás ás áruhitel) elérésének segítése
  • Új partnerek és értékesítési lehetőségek felkutatása, a már meglévő partnerkapcsolatok ápolása
  • Szolgáltatások piaci trendjeinek, piaci versenytársak tevékenységének nyomon követése
  • Partnerekkel való közös folyamatok kialakításának koordinálása
  • Hitelkihelyezéshez kapcsolódó kiegészítő biztosítási termékek értékesítési számainak fejlesztése
  • Árazási javaslattétel a vezető felé
  • Jelentések készítése az illetékes területi vezető számára
  • Adminisztrációs feladatok ellátása

Elvárások / Requirements

  • Releváns értékesítési / partnerkezelési / vezetői tapasztalat járműhitelezési területen
  • Élő partnerkapcsolati rendszerrel rendelkezzen (használt autó piaci, vagy márkakereskedői kapcsolatrendszer szükséges)
  • Autópiac jellemzőinek, gépjármű - kereskedők üzletmenetének, versenytársaknak az ismerete
  • Kiváló tárgyalási és kommunikációs képesség
  • Ügyfélorientált szemlélet
  • Határozott, talpraesett személyiség
  • ‘B’ kategóriás jogosítvány és vezetési gyakorlat megléte
  • Utazással egybekötött munkavégzésre nyitottság

Amit kínálunk / Offer

  • Versenyképes bérezés és teljesítmény alapú bónuszrendszer
  • Cafetéria
  • Vállalati gépjármű akár magán használatra is
  • Munkavégzéshez szükséges eszközök: céges mobiltelefon, laptop
  • Modern munkakörnyezet
  • Hatékony partnerkapcsolat kiépítési lehetőség
  • Összetartó csapat

Kapcsolattartó / Information

Huszárszki Dorina

dorina.huszarszki@randstad.hu