mérnök értékesítő | budapest

megjelenés dátuma
kapcsolat
randstad hungary
állás típusa
határozatlan idejű

az állás részletei

elhelyezkedés
budapest
álláskategória
Értékesítés / Kereskedelem
referenciaszám
26227 / 26774
kapcsolat
Nem kötelező önéletrajzot feltöltenie ahhoz, hogy megpályázza ezt a pozíciót, sőt egyszerű megoldásként akár a Linkedin profiljával is jelentkezhet. Kattintson a jelentkezem gombra és válasszon a maximum 2 percet igénylő jelentkezési lehetőségek közül.

Partnerünk bővítené csapatát egy olyan kollégával, aki feldolgozó-, alkatrész-, élelmiszer- vagy vegyiparban történő jelöléstechnikai berendezések értékesítésében nem csak tapasztalt, de rendelkezik a megfelelő aktív ügyfélkörrel is.

  • Új ügyfelek szerzése, meglévő ügyfelek kezelése országos lefedettségben
  • Termékpromóciók, termékek értékesítése ügyfelek számára
  • After sales tevékenység
  • Személyes ügyféltalálkozókon való részvétel, kapcsolatépítés
  • Projektmenedzsment
  • Termékekkel kapcsolatos problémák/reklamációk kezelése
  • Ártárgyalások lebonyolítása

Elvárások / Requirements

  • Jelöléstechnikai berendezések értékesítésében szerzett tapasztalat
  • Felsőfokú végzettség mérnöki szakon
  • Utazási hajlandóság
  • Magabiztos kommunikáció, ambíció, proaktivitás
  • B kategóriás jogosítvány

Amit kínálunk / Offer

  • Versenyképes javadalmazás
  • Nemzetközi munkakörnyezet
  • Szakmai/műszaki tréningeken való részvétel

Kapcsolattartó / Information

Csergő Nóra

nora.csergo@randstad.hu