key account manager | budapest

megjelenés dátuma
kapcsolat
randstad hungary
állás típusa
határozatlan idejű

az állás részletei

elhelyezkedés
budapest
álláskategória
Értékesítés / Kereskedelem
referenciaszám
28987 / 30151
kapcsolat
Kattintson a jelentkezem gombra és válasszon a maximum 2 percet igénylő jelentkezési lehetőségek közül.

Piacvezető nemzetközi FCMG partnerünk részére keresünk tapasztalt Key Account Managert.

A kiemelt nemzetközi láncok folyamatainak magas szintű kezelése, elemzése, értése, az üzletfejlesztés kidolgozása figyelembe véve a szervezet stratégiáját, céljait és terveit

A dedikált partnerekhez tartozó budget hatékony felhasználása szem előtt tartva a volumen és profit növekedést

Felkészülés az éves tárgyalásokra, a szerződéses feltételek betartatása, nyomon követése

Új termékek bevezetése, meglévő termékek menedzselése, promóciók szervezése

Döntést előkészítő anyagok elkészítése (információgyűjtés, riportok, piaci adatok)

Árkalkulációk kidolgozása, előkészítése

Prezentációk készítése

Tervezési folyamatokban (promóció, volumen) aktív részvétel

Társosztályokkal (shopper marketing, forecast, field force) aktív együttműködés

A területhez kapcsolódó heti és havi forecast egyeztetésben történő részvétel

Nyilvántartások, naprakész karbantartása, (háttértáblázatok aktualizálása, belistázások, termékcserék kezelése, táblázatokban, egyéb internetes felületeken

A területhez tartozó szállítással és számlázással kapcsolatos ügyintézés támogatása a vevőszolgálattal és a logisztikai osztállyal együttműködve

Elvárások / Requirements

Értékesítési területen szerzett releváns szakmai tapasztalat

A kiskereskedelmi láncok ismerete előnyt jelent

Felsőfokú (kereskedelmi/gazdasági) végzettség

Erős kommunikációképes angol nyelvtudás

Jó kommunikációs készség, magabiztos fellépés

Sikerorientált és proaktív hozzáállás, önálló munkavégzés képessége

Haladó szintű számítógépes ismeretek

Elemző készség, pontos, precíz munkavégzés

Önálló, felelős munkavégzés és rendszerszemlélet

Amit kínálunk / Offer

Stabil, nemzetközi nagyvállalati háttér

Dinamikus, lelkes csapat, kellemes munkahelyi légkör

Folyamatos szakmai fejlődési lehetőségek

Változatos, izgalmas feladatok

Kapcsolattartó / Information

Plóza Gabriella

gabriella.ploza@randstad.hu