értékesítő - festékipar | budapest

megjelenés dátuma
kapcsolat
randstad hungary
állás típusa
határozatlan idejű

az állás részletei

elhelyezkedés
budapest
álláskategória
Értékesítés / Kereskedelem
referenciaszám
25603 / 25852
kapcsolat
Nem kötelező önéletrajzot feltöltenie ahhoz, hogy megpályázza ezt a pozíciót, sőt egyszerű megoldásként akár a Linkedin profiljával is jelentkezhet. Kattintson a jelentkezem gombra és válasszon a maximum 2 percet igénylő jelentkezési lehetőségek közül.

Speciális vegyipari alapanyagok és termékek nagykereskedelmével foglalkozó nemzetközi ügyfelünk számára keresünk Festékipari üzletkötő pozícióba festékipari ismerettel rendelkező, az értékesítés területén hosszú távon motivált kollégát!

A képviselt vegyipari cégek termékeinek értékesítése az ország területén

Folyamatos kapcsolattartás és tárgyalás a meglévő partnerekkel B2B szegmensben

Új ügyfelek felkutatása, vevői igények felmérése

Termék- és a kapcsolódó szolgáltatási árajánlatok kidolgozása, szerződések kötése

Szoros együttműködés a társosztályokkal

Projektek nyomon követése

Adminisztrációs feladatok ellátása, riportok készítése

Elvárások / Requirements

Festékipari, vegyipari alapanyagok ismerete

Vegyészmérnöki/vegyész diploma előnyt jelent, de nem feltétel

Értékesítésben szerzett tapasztalat előnyt jelent, de nem feltétel

Magabiztos, legalább középfokú angol nyelvtudás

B kategóriás jogosítvány

Utazási hajlandóság

Jó kommunikációs és kapcsolatteremtő készség

Amit kínálunk / Offer

Hosszú távú munkalehetőség

Rendszeres szakmai képzések belföldön és külföldön egyaránt

Fejlődési lehetőség

Kiemelkedő fizetés és juttatási csomag

Kapcsolattartó / Information

Tóth-Csősz Orsolya

orsolya.toth-csosz@randstad.hu