értékesítési vezető | budapest

megjelenés dátuma
kapcsolat
randstad hungary
állás típusa
határozatlan idejű

az állás részletei

elhelyezkedés
budapest
álláskategória
Értékesítés / Kereskedelem
referenciaszám
26267 / 26834
kapcsolat
Nem kötelező önéletrajzot feltöltenie ahhoz, hogy megpályázza ezt a pozíciót, sőt egyszerű megoldásként akár a Linkedin profiljával is jelentkezhet. Kattintson a jelentkezem gombra és válasszon a maximum 2 percet igénylő jelentkezési lehetőségek közül.

Ügyfeleink és kollégáink biztonsága érdekében otthonról dolgozunk, de a kiválasztás folyamata nem állt meg. Továbbra is várjuk jelentkezését erre a nyitott pozíciónkra. Bár most fizikailag távolságot kell tartanunk, mindent megteszünk hogy megfelelő támogatást nyújtsunk ebben a mindenki számára nehéz időszakban, ezért a személyes találkozó helyett videointerjúkat folytatunk. Ha szeretne többet megtudni, hogyan készülhet fel hatékonyan, itt megosztjuk Önnel a sikeres online bemutatkozás fortélyait:

ÉRTÉKESÍTÉSI VEZETŐT keresünk partnerünk részére, amely a hazai kozmetikai piac egyik vezető nagykereskedelmi szereplője.

Az értékesítési csapat irányítása és támogatása

Az értékesítési stratégia kialakításában való részvétel

Célok és feladatok meghatározása, végrehajtása

Értékesítési folyamat működtetése és optimalizálása

A digitalizáció elmélyítése a kapcsolódó folyamatokban

Riportok, dokumentációk bevezetése és elemzése

Szoros együttműködés a kapcsolódó területekkel

Elvárások / Requirements

Felsőfokú végzettség

Min. 3 év hasonló területen szerzett vezetői tapasztalat

Tárgyalóképes angol nyelvtudás szóban és írásban

Kiemelkedő kommunikációs készség, ügyfélorientált szemléletmód

Külföldi utazásra való hajlandóság (évi 1-2 alkalommal)

Amit kínálunk / Offer

Versenyképes bérezés, szakmai fejlődési lehetőség

Stabil, erős vállalati háttér, hosszútávú munkalehetőség

Támogató csapat, nyitott munkavállalói kultúra

Fejlett folyamattámogatás és adminisztrációs rendszerek

Kapcsolattartó / Information

Plóza Gabriella

gabriella.ploza@randstad.hu