tapasztalt vezetői asszisztens | budapest

megjelenés dátuma
kapcsolat
randstad hungary
állás típusa
határozatlan idejű

az állás részletei

elhelyezkedés
budapest
álláskategória
Asszisztens / Recepció
referenciaszám
27520 / 28392
kapcsolat
Kattintson a jelentkezem gombra és válasszon a maximum 2 percet igénylő jelentkezési lehetőségek közül.

Tapasztalt Személyi asszisztensnek tartod magad? Szívesen dolgoznál egy dinamikus környezetben, ahol rengeteget tanulhatsz az ügyvezető mellett? Nem riadsz vissza a kihívásoktól és a folyamatos pörgéstől?

Ha illenek Rád a fentiek, akkor valószínűleg Téged keresünk partnerünk új Vezetői asszisztensi pozíciójába.

  • az ügyvezető levelezésének kezelése
  • meetingek és találkozók megszervezése külső partnerekkel
  • kapcsolattartás a médiával: közszereplőkkel/újságírókkal időpont-egyeztetés, találkozók szervezése
  • riportok készítése a különböző cégek vezetőitől bejövő adatokból az ügyvezető számára
  • prezentációs anyagok elkészítése
  • ügyvezető elkísérése konferenciákra, üzleti tárgyalásokra
  • a magán programjainak szervezése
  • utazások megszervezése (repülőjegy, szállás, találkozók)

Elvárások / Requirements

  • felsőfokú végzettség
  • min. 3-4 év személyi asszisztensi tapasztalat ügyvezető/tulajdonos mellett
  • felsőfokú angol nyelvtudás szóban és írásban
  • precíz és gyors munkavégzés
  • átlagon felüli szervezőkészség, problémamegoldás
  • változásokhoz való alkalmazkodás, rugalmasság
  • jogosítvány, saját autó
  • határozott fellépés

Amit kínálunk / Offer

  • kiemelkedő juttatási csomag
  • szakmai fejlődési lehetőség
  • 3 cég életében való aktív részvétel
  • változatos feladatok
  • dinamikus környezet

Kapcsolattartó / Information

Ha felkeltette érdeklődésedet a pozíció, jelentkezz a reka.nemeth@randstad.hu email címen, vagy a "Jelentkezem" gombra kattintva.