személyi asszisztens | dunaföldvár

megjelenés dátuma
kapcsolat
randstad hungary
állás típusa
határozatlan idejű

az állás részletei

elhelyezkedés
dunaföldvár, tolna
álláskategória
Asszisztens / Recepció
referenciaszám
30381 / 31870
kapcsolat
Kattintson a jelentkezem gombra és válasszon a maximum 2 percet igénylő jelentkezési lehetőségek közül.

Dunaföldváron működő biofinomító partnercégünkhöz keressük személyi asszisztens kollégájukat. A cég sikerességének köszönhetően folyamatosan bővülnek és terjeszkednek, így amennyiben szeretnél egy dinamikusan fejlődő vállalathoz csatlakozni, küldd el részünkre pályázatodat.

Személyi asszisztensi feladatok teljes körű ellátása
Szervezési, ügyintézési feladatok ellátása
Rendszeres kapcsolattartás a menedzsment tagjaival
Repülőjegy- és szállásfoglalások, éttermi foglalások, utazások, megbeszélések szervezése
Határidők egyeztetése, megbeszélések szervezése, jegyzőkönyvek készítése

Elvárások / Requirements

Magabiztos, folyékony angol nyelvtudás
MS Office programok aktív felhasználói szintű ismerete
Talpraesett, határozott, segítőkész személyiség
Rugalmasság, terhelhetőség, rendszerszemlélet
Jó kommunikációs, szervező és problémamegoldó készség

Előnyt jelent:
Hasonló munkakörben szerzett tapasztalat

Amit kínálunk / Offer

Cafeteria bruttó 500 000 Ft /év
Teljesítmény alapú év végi bónusz
Útiköltség térítés gépjárműre – nettó 30/km
Élet- és balesetbiztosítás
Medicover egészségbiztosítás
Kedvezményes céges melegétel vásárlási lehetőség

Heti 1 gyümölcsnap

Kiváló minőségű munkaruházat és védőfelszerelések
Elismerés és díjazás program
Szemüveg támogatás
Covid oltás esetén plusz igazolt fizetett távollét
Munkatárs ajánlási jutalom
Csapatépítő programok
Vállalati rendezvények
Céges laptop, mobiltelefon

Kapcsolattartó / Information

Amennyiben szimpatikus a lehetőség, küldd el részünkre önéletrajzodat a jelentkezem gomb megnyomásával. A regisztráció csak pár percet vesz igénybe.

Kapcsolat: Pozdena Erika / erika.pozdena@randstad.hu