részmunkaidős recepciós lehetőség hosszú távra | budapest

megjelenés dátuma
kapcsolat
randstad hungary
állás típusa
határozatlan idejű

az állás részletei

elhelyezkedés
budapest
álláskategória
Asszisztens / Recepció
referenciaszám
26701 / 25152
kapcsolat
Kattintson a jelentkezem gombra és válasszon a maximum 2 percet igénylő jelentkezési lehetőségek közül.

Részmunkaidős lehetőséget keresel központi lokációval?

Szereted az adminisztratív és emberközpontú feladatokat is és a következő minimum 1-1.5 évre napi 4 órás munkában gondlkozol?

Fontos számodra, hogy munkádat precízen végezd és az időkereteket is jól tartod? Az önállóan végzendő feladatok mellett a kommunikációtól sem riadsz vissza?

Jelentkezz Közép-kelet és Dél-kelet Európa egyik vezető multinacionális jogi irodájához recepciósnak heti 20 órában!

Ebben a pozícióban a következő feladatokat látnád el:

  • látogatók fogadása
  • tárgyalótermek ellenőrzése
  • telefonok kezelése
  • konyha felügyelete, rendben tartása, szükséges készletek beszerzése
  • fénymásolások, szkennelések, készletek
  • Taxi rendelés, szállodával egyeztetés az ügyfelek és ügyvédek számára

Elvárások / Requirements

A munkakör betöltéséhez a dminisztratív, vagy recepciós munkatapasztalat előnyt jelent, erős kommunikáció képes angol nyelvtudás anyanyelvi szintű magyar nyelvimeret) és legalább középfokú végzettség szükséges. Elvárás továbbá a Microsoft Office használatában szerzett gyakorlat, az igényes megjelenés és a proaktív, ügyfélközpontú munkavégzéshez való hozzáállás.

Legalább 1-1.5 évre tervezel részmunkaidőben dolgozni - jelenleg hosszú távra keressük az új munkatársat!

A munkaidődet a többi recepciós kollégával egyeztetve, rugalmasan oszthatod be, azonban hétfőtől péntekig minden nap szükséges 4 órát dolgozni.

Amit kínálunk / Offer

Lokáció: Kálvin tér

-Hosszú távú, stabil munkalehetőség

-Versenyképes jövedelem és juttatási csomag

-Angol nyelv használata a mindennapi munkavégzés során

-Betekintést nyerhetsz egy jogi iroda működésébe, sokat tanulhatsz tapasztalt kollégáidtól

-Fiatalos, összetartó csapat tagja lehetsz, csapatépítőkön is részt vehetsz

Kapcsolattartó / Information

Ha úgy érzed jól illene hozzád ez a lehetőség, kérlek jelentkezz angol nyelvű fényképes önéletrajzoddal a csenge.toth@randstad.hu email-címen, vagy a "Jelentkezem" gombra kattintva!