office assistant with finance background | budapest

megjelenés dátuma
kapcsolat
randstad hungary
állás típusa
határozatlan idejű

az állás részletei

elhelyezkedés
budapest
álláskategória
Asszisztens / Recepció
referenciaszám
27665 / 28592
kapcsolat
Kattintson a jelentkezem gombra és válasszon a maximum 2 percet igénylő jelentkezési lehetőségek közül.

Tanulmányaid alatt már szereztél tapasztalatot asszisztencia területén?

Erős angol nyelvtudással rendelkezel és multinacionális közegben szeretnél elhelyezkedni?

Közel áll hozzád a pénzügy világa?

Ha a kérdésekre a válasz igen és nem riadsz vissza a kommunikatívabb vagy adminisztratívabb feladatoktól sem, akkor ez az állásajánlat neked szól! Olvass tovább!

Az alábbi feladatokat kell ellátnod:

  • Vendégfogadás,
  • Számlák iktatása és ellenőrzése, lefűzés, iratrendezés,
  • Postai teendők ellátása (csomag küldés-átvétel)
  • Kapcsolattartás szállítókkal, szállítói szerződések kezelése
  • Kapcsolattartás társosztályokkal
  • Társosztályok és vevők támogatása pénzügyi kérdésekben
  • Kimutatások készítése

Elvárások / Requirements

Ezeknek kell, hogy megfelelj:

  • Minimum 1-2 év hasonló területen szerzett tapasztalat
  • Magabiztos angol nyelvtudás
  • Gazdasági vagy pénzügyi végzettség vagy tapasztalat
  • Különböző kultúrák iránti nyitottság
  • Magas kommunikációs és probléma megoldó képesség, asszertivitás

Amit kínálunk / Offer

Ebben a pozícióban az alábbi előnyöket élvezheted:

  • Cafeteria
  • Pénteken fél napos munkaidő
  • Multincionális közeg
  • Betekintést nyerhetsz egy Japán kutatással foglalkozó cég mindennapjaiba
  • Sokszínű csapata tagja lehetsz
  • Olyan helyen dolgozhatsz, ahol a környezetvédelem az alapértékek közé tartozik

Kapcsolattartó / Information

Ha úgy érzed közel áll hozzád a lehetőség, jelentkezz fényképes önéletrajzoddal a "Jelentkezem" gombra kattintva, vagy emailben a csenge.toth@randstad.hu-n!