You are successfully logged out of your my randstad account

You have successfully deleted your account

erre a pozícióra jelentkezik

fullstack fejlesztő (angular & .net)

Az állásra való jelentkezéshez szükséges, hogy rendelkezzen felhasználói fiókkal. Ez az űrlap segít abban, hogy egyszerre tudjon regisztrálni, és az állásra is jelentkezni.

személyes adatok

  • 8 karakter
  • 1 kisbetű
  • 1 nagybetű
  • 1 szám
fájl hozzáadása húzza ide a fájlt

.pdf, .doc, .docx, .rtf, .txt, .csv, .jpg, .jpeg / maximum 8 mb

húzza ide a fájlt

    helyszín Budapest, Budapest,
    állás típus Határozatlan idejű,
    megjelenés dátuma 21 február 2024,
    referencia szám 4061,

    Ki a Megbízónk?

    Magyarország piacvezető humánügyviteli szolgáltatója, több ezer ügyfél használja az ő megoldásaikat. Sikerük jelentős része a Kutatás és Fejlesztés területhez köthető, náluk születik a jövő, az újdonságokat ők hozzák létre! Jelenleg termékeik nemzetközi piacra való felkészítésén dolgoznak. A hazai piacon bevált megoldásaik megfelelő alapot képeznek egy nemzetközileg is sikeres szerepléshez.

    Hozzájuk keresünk most proaktív kollégát az alábbi pozíció betöltésére:

    FULLSTACK FEJLESZTŐ

    Most te is csatlakozhatsz hozzájuk, részese lehetsz sikereiknek! Megoldásaik az innovatív tudást és a korszerű technológiát ötvözik. Az elmúlt évben teljesen új technológiai alapokra helyezték a front- és back end oldalt, annak érdekében, hogy tudásukat, kreativitásukat a folyamatosan változó, kihívásokkal teli üzleti igények megoldására fordíthassák.

    Mi lenne a Te feladatod?

    • Üzleti és fejlesztői oktatással indítunk, amely megalapozza nálunk a karriered
    • Ezt követően 2-4 fős csapatokban fogsz dolgozni, a kliens oldalon
    • A termékeink technológiai frissítésébe fogsz bekapcsolódni
    • Díjazzuk, ha az általad megírt kód helyes működésének ellenőrzését automata tesztekkel is támogatod
    Elvárások / Requirements

    Sikeres leszel náluk, ha:

    • Legalább 3 év szakmai tapasztalatod van releváns területen
    • Dolgoztál már Angular keretrendszerben
    • Rendelkezel .NET-es tapasztalattal
    • Előny, ha ismered a TypeScript-et, használtál már valamilyen ORM-et, illetve IoC Containert
    • Vannak saját ötleteid, és azokat ki is mered fejezni, illetve megvédeni

    Az alábbi technológiák közül előnyt jelent, ha ismersz néhányat, de nem elvárás:

    • ASP.net MVC
    • WebApi
    • OData
    • Autofac
    • NHibernate
    • SignalR
    • FluentValidation
    • EPPlus
    Amit kínálunk / Offer

    Mit kínál Partnerünk?

    • Élményt, szakmai fejlődési lehetőséget, kiszámítható jövőt, piacképes juttatást.
    • Kreatív tevékenységre alkalmas munkakörülményeket („A” kategóriás irodaház, nagy személyes tér, zöld erkélyek)!
    • Irodaházuk könnyen megközelíthető tömegközlekedéssel és autóval.

    Miért jó náluk dolgozni?

    • Rugalmas munkaidő
    • Kihívásokkal teli feladatok
    • Jókedvű, kommunikálni szerető csapat
    • Pihenőszoba, csocsó
    • Évente megrendezett családi nap
    Kapcsolattartó / Information

    Amennyiben felkeltette az érdeklődésedet a lehetőség, jelentkezz önéletrajzoddal a "Jelentkezem" gombra kattintva.

    Kérdés esetén keress bizalommal:

    Mező-Mészáros Ildikó
    ildiko.mezo-meszaros@randstad.hu