fogyasztóvédelmi ügyintéző | budapest

megjelenés dátuma
kapcsolat
randstad hungary
állás típusa
határozatlan idejű

az állás részletei

elhelyezkedés
budapest
álláskategória
Ügyfélszolgálat
referenciaszám
28067 / 29059
kapcsolat
Kattintson a jelentkezem gombra és válasszon a maximum 2 percet igénylő jelentkezési lehetőségek közül.

Szeretnél hazánk piacvezető biztosítójának egy leányvállalatánál dolgozni? Szeretsz más emberekkel kommunikálni és magabiztos angol nyelvtudással rendelkezel?

Ha ezekre a kérdésekre igen a válaszod, ne habozz elküldeni jelentkezésed.

Milyen feladatok várnak majd rád?

E-mailben történő panaszkezelés

Statisztikák, kimutatások készítése

Állásfoglalási kérelmek elindítása a társosztályok felé

Folyamatos kapcsolattartás és együttműködés a társterületekkel

Elvárások / Requirements

A pozíció betöltéséhez szükséges:

  • Min. középfokú végzettség
  •  Középfokú, magabiztos angol nyelvismeret - szóban, írásban egyaránt, hogy ügyfeleinknek a maximális szolgáltatást nyújthassuk
  • Fejlődésre, tanulásra való hajlandóság
  • Biztosítónál szerzett tapasztalat, német nyelv tudás, és  jogi ismeretek előny
  • Hajlandóság stabil, hosszútávú elhelyezkedésre
  • Elkötelezettség a munka iránt, lojalitás a cég felé
  • Felhasználói szintű számítógépes ismeretek (Excel, Word, Outlook)
  • Kiváló kommunikációs és problémamegoldó képesség, türelmes, nyitott személyiség
  • Ügyfélközpontú gondolkodásmód és pozitív, empatikus hozzáállás
  • Precíz, pontos, önálló munkavégzés, terhelhetőség
  • Megbízhatóság, rugalmasság
  • Stessztűrés, monotonitástűrés

Amit kínálunk / Offer

Amit cserébe kínálunk:

- versenyképes fizetés

- támogató, jó hangulatú munkahelyi légkör

- nemzetközi, szakmai ismeretek

- stabilitás

- hosszútávú munkalehetőség

Kapcsolattartó / Information

Jelentkezni lehet:

- önéletrajz csatolásával a leila.kover@randstad.hu e-mail címen,

- a "Jelentkezem" gombra kattintva