karbantartó | dunaharaszti

megjelenés dátuma
kapcsolat
tímea gál, randstad hungary
állás típusa
határozatlan idejű

az állás részletei

elhelyezkedés
dunaharaszti, pest
álláskategória
szakmunkás
referenciaszám
176730 / 24871
kapcsolat
Nem kötelező önéletrajzot feltöltenie ahhoz, hogy megpályázza ezt a pozíciót, sőt egyszerű megoldásként akár a Linkedin profiljával is jelentkezhet. Kattintson a jelentkezem gombra és válasszon a maximum 2 percet igénylő jelentkezési lehetőségek közül.

nemzetközi háttérrel rendelkező, elektronikai szereléstechnológia terén kiemelkedő partnerünk számára keresünk új kollégát KARBANTARTÓ munkakörbe Dunaharasztiba

- termelő berendezések üzembe helyezése, időszakos és eseti karbantartása, megfelelő működésének fenntartása
- a gyáregység és az iroda épület általános karbantartása, eseti meghibásodások kiküszöbölése, hibák elhárítása
- folyamat fejlesztési tervek, igények kivitelezése
- karbantartások, javítások dokumentálása a központi adatbázisban
- munkavégzés két műszakban

Elvárások / Requirements

- minimum középfokú elektromos vagy gépész végzettség
- legalább 3 éves, hasonló munkakörben szerzett tapasztalat
- pneumatika alapszintű ismerete
- alapfokú számítógépes ismeretek
- önálló, precíz munkavégzés
- jó, ha szeretsz szerelni, és érdekel a mechanika

Amit kínálunk / Offer

- versenyképes juttatási csomag
- Cafeteria OTP Szép kártyára havonta bruttó 53.000 Ft
- bejárás támogatása autóval közlekedőknek (15 Ft/km)
- céges egészségbiztosítás a próbaidő után
- mobiltelefon munkavégzéshez
- bónusz bruttó 50.000 Ft havonta
- nemzetközi, modern munkakörnyezet

Kapcsolattartó / Applications

Gál Tímea
+3630 265 43 90
timea.gal@randstad.hu