gépkezelő | budapest, xvii. kerület

megjelenés dátuma
kapcsolat
fanni illés, randstad hungary
állás típusa
határozatlan idejű

az állás részletei

elhelyezkedés
budapest, xvii. kerület, budapest
álláskategória
szakmunkás
referenciaszám
177628 / 24891
kapcsolat
Nem kötelező önéletrajzot feltöltenie ahhoz, hogy megpályázza ezt a pozíciót, sőt egyszerű megoldásként akár a Linkedin profiljával is jelentkezhet. Kattintson a jelentkezem gombra és válasszon a maximum 2 percet igénylő jelentkezési lehetőségek közül.

17. kerületben lévő partnercégünk olyan kollégákat keres, akik jártasak a termelésben, mint gépkezelők, dolgoztak már több műszakos munkarendben, és nem gond számukra, ha a kollégák támogatóak és befogadóak.

Szeretnél ilyen helyen dolgozni egy stabil cégnél?

Ha igen, várjuk jelentkezésed!

- a töltősorhoz kapcsolódó egységek (csomagoló gépek) kezelése, kisebb hibák elhárítása
- szükség szerint kézi csomagolás, raklapozás
- csomagolás minőségi ellenőrzése
- termeléshez szükséges segédanyagok előkészítése
- napi, heti karbantartási, ellenőrzési, és tisztítási feladatok ellátása
- minőségi és higiéniai követelménynek betartása
- termelési dokumentáció vezetése

Elvárások / Requirements

- középfokú (szakiskolai)végzettség
- termelési területen szerzett gépkezelői tapasztalat
- műszaki készség
- önálló munkavégzés, rugalmasság
- 3 műszak vállalása

Előny:
- hasonló, élelmiszeripari területen szerzett gépkezelői tapasztalat
- élelmiszeripari végzettség
- gyalogkíséretű targoncavezetői jogosítvány megléte (3312)
- SAP rendszer vagy készletkezelő program ismerete

Amit kínálunk / Offer

- Hosszú távú munkalehetőség
- Juttatási csomag: alapbér + műszakpótlék + bónusz + cafeteria + egészségbiztosítás
- Beiskolázási lehetőség targoncavezető képzésre
- Utazási támogatás
- Kiváló munkakörülmények
- Humánus vezetőség

Kapcsolattartó / Applications

Ha szimpatikus a lehetőség, kattints a jelentkezem gombra, a regisztráció csak 3 percet vesz igénybe!
Kérdésed lenne? Keress bátran!

Illés Fanni
fanni.illes@randstad.hu
06 30 166 1635