elektromos karbantartó | budapest

megjelenés dátuma
kapcsolat
piroska déri, randstad hungary
állás típusa
határozatlan idejű

az állás részletei

elhelyezkedés
budapest
álláskategória
szakmunkás
referenciaszám
154742 / 24039
kapcsolat
Nem kötelező önéletrajzot feltöltenie ahhoz, hogy megpályázza ezt a pozíciót, sőt egyszerű megoldásként akár a Linkedin profiljával is jelentkezhet. Kattintson a jelentkezem gombra és válasszon a maximum 2 percet igénylő jelentkezési lehetőségek közül.

Partnerünkhöz,a Knorr-Bremse Magyarországhoz keresünk elektromos karbantartó pozícióba kollégákat.

A Knorr-Bremse globális háttérrel rendelkező cég, magyaroszági telephelyén a vasúti jármű rendszerek fék- és fedélzeti rendszereinek gyártásával foglalkozik.

Feladatok:

-Technológiai folyamatot kiszolgáló eszközök üzemeltetése

-Előírt műszaki feladatok végrehajtása, új berendezések szerelése, üzembe helyezése

-Termelés biztonságának biztosítása

-Szakterületének megfelelő alkatrészek rendelésének kezdeményezése

-Munkahelyi 5S fenntartása.

Elvárások / Requirements

Elvárások:

-Szakirányú végzettség (villanyszerelő, elektrotechnikus vagy karbantartó)

-Szakmai tapasztalat, hasonló munkakörben

-Tesztpadok és célgépek elektromos, pneumatikus kapcsolási rajzainak olvasása

-3 műszak vállalása

Amit kínálunk / Offer

-Vonzó bér és széleskörű béren kívüli juttatások

-Teljesítményprémium, jelenléti prémium

-Folyamatosan fejlődő és bővülő vállalat

-Modern munkakörnyezet

Kapcsolattartó / Applications

Piroska Déri