borász | devecser

megjelenés dátuma
kapcsolat
katalin kissné szilágyi, randstad hungary
állás típusa
határozatlan idejű

az állás részletei

elhelyezkedés
devecser, veszprém
álláskategória
szakmunkás
referenciaszám
129824 / 21716
kapcsolat
Mostantól nem kötelező önéletrajzot feltöltenie ahhoz, hogy megpályázza ezt a pozíciót, de amennyiben van naprakész önéletrajza, az nagy segítséget jelent számunkra. Önéletrajzát a későbbiek folyamán is bármikor hozzáadhatja profiljához.

A Világ 100 legjobb borászata közé beválasztott Borászati partnercégünk megbízásából keresünk Borász kollégát.

Amik a feladataid lesznek:

- a borász alá beosztott 4 munkavállaló irányítása
- szoros együttműködés a szőlészet vezetőjével
- döntések előkészítése/meghozatala a szőlőfeldolgozással kapcsolatosan—eszközök, technológiák kiválasztása (fahordó, rozsdamentes acéltartály, egyéb anyagok)
- borkészítés folyamatának teljes koordinálása
- magasminőségű fajtaborok készítése modern, új technológiákkal
- folyamatos kapcsolattartás, konzultáció a borász szaktanácsadóval
- részvétel borkóstolókon, kitelepüléseken, szakmai és marketing rendezvényeken

Elvárások / Requirements

Te vagy a mi emberünk, ha:

- nyitott vagy új dolgokra, fejlődésre, kihívásokra
- angol tárgyalóképes tudásod használható írásban és szóban egyaránt
- MS Office alap szintű (Excel, Word) és jövedéki program ismerettel rendelkezel
- minimum 1 éves borász tapasztalatod van, de lehetsz pályakezdő is, ha az iskolai gyakorlat mély, gyakorlatorientált tudást adott
- felsőfokú borász végzettséged van, előnyt jelent
- B kategóriás jogosítvánnyal rendelkezik

Amit kínálunk / Offer

Amit cserébe adunk:

Röviden: szakmai tudás, felelősség, hivatás, stabilitás

Bővebben:
- modern, magas színvonalú borászat tagjává válhatsz egy nagy múlttal rendelkező borászatban
- együtt fogsz tudni növekedni a márkával és a borászatban rejlő lehetőségekkel
- versenyképes jövedelmet kínálunk, egyéb juttatásokkal (belépéstől szolgálati autó, mobiltelefon, laptop)

Munkavégzés helye: Somló hegy

Kapcsolattartó / Applications

Amennyiben felkeltettem az érdeklődésedet, kérlek kattints a Jelentkezem gombra, csak pár percet vesz igénybe a regisztráció!

Kissné Szilágyi Katalin