barista | budapest

megjelenés dátuma
kapcsolat
erika pozdena, randstad hungary
állás típusa
határozatlan idejű

az állás részletei

elhelyezkedés
budapest
álláskategória
szakmunkás
referenciaszám
173897 / 24188
kapcsolat
Nem kötelező önéletrajzot feltöltenie ahhoz, hogy megpályázza ezt a pozíciót, sőt egyszerű megoldásként akár a Linkedin profiljával is jelentkezhet. Kattintson a jelentkezem gombra és válasszon a maximum 2 percet igénylő jelentkezési lehetőségek közül.

A Liszt Ferenc repülőtéri

Skycourt terminálon üzemeltetett megújult, kibővített PRÉMIUM kávézóba BARISTA munkatársakat keresünk

Kitűnő lehetőség azoknak, akik élvezik a reptér forgatagát, és a vendéglátásban képzelik el a jövőjüket.

- Kávéspecialitások elkészítése
- A vevők udvarias, gyors és pontos kiszolgálása
- Áru vételezése a raktárból
- Áruértékesítés
- Pultok feltöltése
- Pontos pénz- és pénztárgép kezelés

Elvárások / Requirements

- Vendéglátóiparban szerzett tapasztalat
- Felhasználói szintű számítógépes alapismeretek
- Alap szintű angol nyelvtudás
- Hasonló munkakörben szerzett gyakorlat előny
- Jó kommunikációs és problémamegoldó készség
- Pozitív energikus egyéniség
- Kedves, barátságos személyiség

Amit kínálunk / Offer

- Havi fix bér + műszakpótlék, vasárnapi pótlék
- Havi bónusz
- BKK bérlet és nettó 8000 Ft havi béren kívüli juttatás
- Barista képzés
- Munkaidő idő: 4:00-12:30 vagy 12:30-21 óráig (reggel házhoz megy a taxi)

Kapcsolattartó / Applications

Erika Pozdena
erika.pozdena@randstad.hu