autószerelő | budapest

megjelenés dátuma
kapcsolat
piroska déri, randstad hungary
állás típusa
határozatlan idejű

az állás részletei

elhelyezkedés
budapest
álláskategória
szakmunkás
referenciaszám
126070 / 22421
kapcsolat
Mostantól nem kötelező önéletrajzot feltöltenie ahhoz, hogy megpályázza ezt a pozíciót, de amennyiben van naprakész önéletrajza, az nagy segítséget jelent számunkra. Önéletrajzát a későbbiek folyamán is bármikor hozzáadhatja profiljához.

Abroncs kereskedéssel és gépjármű szervízeléssel foglalkozó partnercégünkhöz keresünk 2 fő autószerelő kollégát azonnali kezdéssel.

• A munkájához szükséges termékismeret elsajátítása a cég által forgalmazott termékekre vonatkozóan
• Részvétel a munkafelvételben
• Szükséges alkatrészek megrendelése
• Gyorsszerviz szolgáltatás szakszerű elvégzése
• Javítások végzése a vonatkozó előírások szerint
• Munkalapok kezelése, kitöltése
• Gépek, mérőeszközök, szerszámok szakszerű kezelése, karbantartása
• Műhelyrend biztosítása
• Raktározási műveletekben való részvétel
• Munka- és tűzvédelmi szabályok betartása

Elvárások / Requirements

• Autószerelő szakmunkás végzettség
• Két éves szakmai gyakorlat

Amit kínálunk / Offer

• Versenyképes bércsomag
• Szakmai fejlődési lehetőség
• Modern munkakörnyezet
• Lendületes csapat

Kapcsolattartó / Applications

Kapcsolattartó: Déri Piroska

Amennyiben ajánlatunk felkeltette érdeklődését, küldje önéletrajzát a piroska.deri@randstad.hu e-mail címre vagy érdeklődjön további információkról személyesen a +36 (30) 340 89 02 telefonszámon