automatizálási technikus | gyöngyöshalász

megjelenés dátuma
kapcsolat
randstad hungary
állás típusa
határozatlan idejű

az állás részletei

elhelyezkedés
gyöngyöshalász, heves
álláskategória
Szakmunkás
referenciaszám
28830 / 29965
kapcsolat
Kattintson a jelentkezem gombra és válasszon a maximum 2 percet igénylő jelentkezési lehetőségek közül.

Európa csúcstechnológiás gyára saját állományába automatizálási technikus kollégát keres azonnali belépéssel Gyöngyöshalászra.

  • biztosítani, hogy a szabványok a folyamatvezérelt környezetben maradjanak,
  • betartani a munka-, tűz- és környezetvédelemmel kapcsolatos eljárásokat, szabályokat,
  • a környezetirányítási és a munkahelyi egészségvédelmi és biztonság irányítási rendszer előírásai szerint végezni a tevékenységet,
  • ellenőrzések végrehajtása dokumentálása,
  • karbantartások végrehajtása dokumentálása,
  • üzemképesség fenntartása,
  • hibaelhárítás és jelentés, analízis,
  • tartalékalkatrészek adminisztrációja,
  • tárolt anyagok adminisztrációja,
  • képzéseken való aktív részvétel.

Specifikus feladatok:

  • a nyers-,félkész-,készárú szállító és raktározási automatika rendszerének üzemeltetése, karbantartása: RMS, AGV, PCR, TBR, CTB automatika

Elvárások / Requirements

  • mechatronikai technikusi / elektrotechnikai technikusi vagy automatizálási technikus végzettség,
  • emelőgépes jogosítvány (OKJ)
  • minimum 3 év releváns szakmai tapasztalat.

Előny:

  • PLC ismeret,
  • hibaelhárítási tapasztalat.

Amit kínálunk / Offer

A régióban kiemelkedő bérezésen felül több juttatásunk is van, amellyel támogatjuk karrieredet!

  • Modern stílusos iroda és saját vállalati IT eszközök,
  • magas éves bónusz,
  • ingyenes vállalati buszjárat vagy nettó 25 HUF/km-es üzemanyag támogatás,
  • cafeteria és napi egyszeri ingyenes meleg étkezés (indiai menü is választható) a vállalat saját, modern étkezőjében,
  • lakhatási és letelepedési támogatás, ha 60 km-en túlról érkezel hozzánk.

Kapcsolattartó / Information

önéletrajzot a nora.hircsu@randstad.hu email címre várunk.