teljeskörű könyvelő | budapest

megjelenés dátuma
kapcsolat
randstad hungary
állás típusa
határozatlan idejű

az állás részletei

elhelyezkedés
budapest
álláskategória
Pénzügy / számvitel
referenciaszám
25007 / 13990
kapcsolat
Nem kötelező önéletrajzot feltöltenie ahhoz, hogy megpályázza ezt a pozíciót, sőt egyszerű megoldásként akár a Linkedin profiljával is jelentkezhet. Kattintson a jelentkezem gombra és válasszon a maximum 2 percet igénylő jelentkezési lehetőségek közül.

Bemutató / Introduction

Ha fontos számodra, hogy egy innovatív, folyamatosan fejlődő cégcsoportnak dolgozz, ahol a napi munkád hozzájárul a környezeted és a városkép fejlődéséhez, akkor jelentkezz még ma!

Vezető ingatlanfejlesztő és befektető ügyfelünk számára, dinamikus, mégis emberközeli légkörbe keresünk teljeskörű könyvelést végzett jelölteket.

› számlák alaki ellenőrzése, elkészítése

› szállító számlák, bankkivonatok rögzítése

› részvétel konszolidációs folyamatokban

› intercompany számlák rendszeres egyeztetése

› adófolyószámlák rendszeres egyeztetése

› év végi és évközi zárások elvégzése

› adóbevallások elkészítése

› könyvvizsgálókkal kapcsolattartás

› MNB jelentések határidőben történő adatszolgáltatása

Elvárások / Requirements

› felsőfokú gazdasági végzettség vagy mérlegképes könyvelői képesítés

› 2-3 év tapasztalat teljeskörű könyvelésben

› proaktív, csapatjátékos személyiség, képesség az önálló munkavégzésre

› precíz munkavégzés, határidők betartása

» ingatlan szektorban szerzett gyakorlat előny

» Dynamics AX (Axapta) ismerete szintén előnyt jelent

Amit kínálunk / Offer

› szakmai továbbképzések

› versenyképes fizetés + juttatások

› segítőkész csapat és vezetőség

› rugalmas, családbarát munkakörnyezet

Kapcsolattartó / Information

Úgy érzed, nem minden feltétel teljesül, de érdekel a lehetőség?

Írj vagy hívj és megbeszéljük a lehetőségeid!

Tóth Dávid

david.toth@randstad.hu

+36 30 153 8095