senior könyvelő | budapest

megjelenés dátuma
kapcsolat
randstad hungary
állás típusa
határozatlan idejű

az állás részletei

elhelyezkedés
budapest
álláskategória
Pénzügy / számvitel
referenciaszám
25070 / 7095
kapcsolat
Nem kötelező önéletrajzot feltöltenie ahhoz, hogy megpályázza ezt a pozíciót, sőt egyszerű megoldásként akár a Linkedin profiljával is jelentkezhet. Kattintson a jelentkezem gombra és válasszon a maximum 2 percet igénylő jelentkezési lehetőségek közül.

Ingatlanbefektetéssel és –hasznosítással, illetve –fejlesztéssel foglalkozó cégcsoport, amely az ingatlanpiac egyik legmeghatározóbb, folyamatosan növekvő szereplője. Az összesen több mint 1.000.000 m2 felépítményű ingatlanjainkkal Magyarország egész területén találkozhatsz.

-Teljes körű könyvelési feladatok ellátása

-Beallások összeállítása önállóan

-Könyvvizsgálat előkészítése

-Beszámolók elkészítése

-Jogszabályok folyamatos figyelemmel kísérését, értelmezését és integrálását a folyamatokba

-Felmerülő problémák megoldását a külső és belső szabályzatok figyelembevételével

-Egyéb felmerülő ad-hoc feladatok elvégzését

Elvárások / Requirements

- Legalább 3 éves tapasztalatot szereztél teljes körű könyvelés területén

-Önállóan készítesz mérleget, zárást, bevallást és beszámolót

- Önálló, kreatív, pontos és hatékony vagy

- Az eddigi tapasztalatodat szeretnéd kamatoztatni és bővíteni a tudásodat az ingatlan szektor területén

- Felhasználói szinten használod az MS Office-t

- Az angol nyelvtudás előny, DE NEM FELTÉTEL!

Amit kínálunk / Offer

- A betanulási időszakban szakmai vezetődön és a munkatársaidon kívül mentor is támogatja a beilleszkedésedet

- Törzsidős munkarendben dolgozunk, így munka után el tudod intézni az ügyeidet

- Izgalmas és felelősségteljes projekteken dolgozhatsz, amelyek megfelelő szakmai kihívást jelentenek

- Támogató és barátságos környezet vár,

- Lelkes, innovatív és profi csapat része lehetsz

- Nálunk versenyképes fizetésed mellett szakmai továbbképzések, csapatépítő programok, angol nyelvtanfolyam és rendszeres sportolási lehetőség vár Rád.

Kapcsolattartó / Information

tunde.lekai@randstad.hu