pénzügyi tanácsadó angol +1 nyelvtudással | budapest

megjelenés dátuma
kapcsolat
randstad hungary
állás típusa
határozatlan idejű

az állás részletei

elhelyezkedés
budapest
álláskategória
Pénzügy / számvitel
referenciaszám
25538 / 25790
kapcsolat
Nem kötelező önéletrajzot feltöltenie ahhoz, hogy megpályázza ezt a pozíciót, sőt egyszerű megoldásként akár a Linkedin profiljával is jelentkezhet. Kattintson a jelentkezem gombra és válasszon a maximum 2 percet igénylő jelentkezési lehetőségek közül.

Ügyfeleink és kollégáink biztonsága érdekében otthonról dolgozunk, de a kiválasztás folyamata nem állt meg. Továbbra is várjuk jelentkezését erre a nyitott pozíciónkra. Bár most fizikailag távolságot kell tartanunk, mindent megteszünk hogy megfelelő támogatást nyújtsunk ebben a mindenki számára nehéz időszakban, ezért a személyes találkozó helyett videointerjúkat folytatunk. Ha szeretne többet megtudni, hogyan készülhet fel hatékonyan, itt megosztjuk Önnel a sikeres online bemutatkozás fortélyait:

Ismert indiai multinacionális szolgáltató vállalathoz keresünk munkatársakat pénzügyi tanácsadó munkakörbe, Budapestre.

Ha szívesen dolgoznál nemzetközi környezetben, és fontos számodra a folyamatos fejlődés, jó helyen jársz!

A cég világszerte nyújt támogatást vállalatok számára, így munkaköröd is ennek megfelelően lehet változatos.

Tapasztalataidnak és nyelvtudásodnak megfelelően nyílik lehetőséged részesévé válni egy stratégiai szolgáltató központnak.

Feladatok:

A beszállítóktól érkező számlák feldolgozása, könyvelése

A problémás számlák kapcsán kapcsolatfelvétel a szállító céggel

Vevői számlák kezelése, kintlévőség kezelés

Egyéb részkönyvelési feladat (bank, tárgyi eszköz, utazási költség elszámolás, stb.)

Aktív kapcsolattartás az ügyfelekkel

Elvárások / Requirements

Téged keresünk, ha:

Magabiztosan beszélsz angolul ÉS legalább kommunikációs szinten még egy idegen nyelven

Pénzügyi végzettséggel rendelkezel

Könnyedén kommunikálsz írásban és szóban egyaránt

Szereztél már tapasztalatot pénzügyi területen, vagy pályakezdőként szeretnél elhelyezkedni

Amit kínálunk / Offer

Amit kínálunk:

Versenyképes bérezés

Magas cafeteria

Nemzetközi környezet

Folyamatos fejlődés

Előrelépési lehetőség

Kapcsolattartó / Information

Várom jelentkezésed!

nikolett.blahuta@randstad.hu

+3630 166 1631