pénzügyi referens | budapest

megjelenés dátuma
kapcsolat
emese petőh, randstad hungary
állás típusa
határozatlan idejű

az állás részletei

elhelyezkedés
budapest
álláskategória
pénzügy / számvitel
referenciaszám
121804 / 22049
kapcsolat
Mostantól nem kötelező önéletrajzot feltöltenie ahhoz, hogy megpályázza ezt a pozíciót, de amennyiben van naprakész önéletrajza, az nagy segítséget jelent számunkra. Önéletrajzát a későbbiek folyamán is bármikor hozzáadhatja profiljához.

Partnerünk ingatlanbefektetéssel és –hasznosítással, illetve –fejlesztéssel foglalkozó meghatározó cégcsoport. Portfóliójuk folyamatos bővülése, fejlődése nyomán az alábbi pozícióba keresünk munkatársat: pénzügyi referens.

-Vállalkozások pénzügyi feladatainak ellátása
-Szállítói, vevői folyószámlák, banki tranzakciók könyvelése
-Pénztárkezelés
-Hitelek nyomon követése
-Kapcsolattartás bankokkal, szakhatóságokkal, valamint referens kollégákkal
-Adó- és illetékfizetési kötelezettségek naprakész figyelemmel kísérése

Elvárások / Requirements

-3 éves tapasztalat pénzügyi területen
-Középfokú végzettség
-Felhasználói szintű számítógépes ismeretek
-Igényes munkavégzés, precizitás

Előny:

-Középfokú angol nyelvismeret
-Közgazdasági szakközépiskola, pénzügyi szakügyintéző végzettség vagy számviteli ismeretek

Amit kínálunk / Offer

-Versenyképes fizetés
-Hosszútávon tervezhető jövő
-Stabil hátterű munkakörnyezet
-Jó munkahelyi légkör
-Fiatalos csapat

Kapcsolattartó / Applications

Emese Petőh
+36306654289