pénzügyi csoportvezető | tiszaújváros

megjelenés dátuma
kapcsolat
randstad hungary
állás típusa
határozatlan idejű

az állás részletei

elhelyezkedés
tiszaújváros, borsod-abaúj-zemplén
álláskategória
Pénzügy / számvitel
referenciaszám
26730 / 27417
kapcsolat
Nem kötelező önéletrajzot feltöltenie ahhoz, hogy megpályázza ezt a pozíciót, sőt egyszerű megoldásként akár a Linkedin profiljával is jelentkezhet. Kattintson a jelentkezem gombra és válasszon a maximum 2 percet igénylő jelentkezési lehetőségek közül.

  • A cég főkönyvi és analitikus könyvelésének végzése a jogszabályok és belső utasítások alapján
  • Pénzügyi nyilvántartások készítése és vezetése
  • Külső és belső adatszolgáltatások készítése
  • Vevői könyvelők, tárgyi eszköz könyvelők, főkönyvi könyvelők, adózási terület munkájának támogatása és ellenőrzése
  • SAP-val kapcsolatos feladatok támogatása és ellenőrzése
  • Adókalkulációk készítése, társasági adó teljes körű könyvelése (US GAAP)
  • Havi zárásokban való aktív részvétel
  • Adórendszerekben történő változások nyomonkövetése
  • A pénzügyi terület folyamatainak támogatása, fejlesztése, optimalizálása

Elvárások / Requirements

  • Felsőfokú gazdasági/pénzügyi végzettség
  • Hasonló, adózással kapcsolatos poícióban töltött 5 év tapasztalat
  • Adótanácsadói vagy okleveles adószakértői végzettség
  • Magabiztos, angol nyelvtudás szóban és írásban
  • US GAAP ismerete
  • SAP ismeret

Kapcsolattartó / Information

Fodor-Borza Vanessza

vanessza.borza@randstad.hu