levél küldés ismerősnek

kontroller | budapest

megjelenés dátuma
kapcsolat
rebeka mancsiczky, randstad hungary
állás típusa
határozatlan idejű

az állás részletei

elhelyezkedés
budapest
álláskategória
pénzügy / számvitel
referenciaszám
179438 / 25267
kapcsolat
Nem kötelező önéletrajzot feltöltenie ahhoz, hogy megpályázza ezt a pozíciót, sőt egyszerű megoldásként akár a Linkedin profiljával is jelentkezhet. Kattintson a jelentkezem gombra és válasszon a maximum 2 percet igénylő jelentkezési lehetőségek közül.

Gyártó partnerünk tapasztalt kollégát keres beruházási kontrolling területre. Ha szeretne egy nemzetközi csapat részeként változatos, kihívást jelentő feladatokkal dolgozni, jelentkezzen most!

- havi zárási folyamat aktív támogatása (OPEX, CAPEX)
- terv-tény elemzések készítése
- éves terv összeállítása, költség és értékcsökkenés kalkuláció
- költségkontroll
- döntéstámogató elemzések összeállítása
- beruházási kontrolling folyamatok fejlesztés és egyszerűsítése

Elvárások / Requirements

- felsőfokú gazdasági/pénzügyi végzettség
- legalább 3 év kontrolling területen szerzett tapasztalat
- elemzésben való jártasság
- kommunikációképes angol nyelvtudás
- magas szintű Excel és SAP (CO/FI/COPA/MM modul) ismeret
- proaktivitás, felelősségvállalás, precizitás

Amit kínálunk / Offer

- versenyképes juttatások
- kulturált, színvonalas munkakörnyezet
- előrelépési lehetőségek
- komplex szakmai kihívások

Kapcsolattartó / Applications

Rebeka Mancsiczky
rebeka.mancsiczky@randstad.hu