integritás kontroll szakértő | budapest

megjelenés dátuma
kapcsolat
szilvia vörös, randstad hungary
állás típusa
határozatlan idejű

az állás részletei

elhelyezkedés
budapest
álláskategória
pénzügy / számvitel
referenciaszám
182361 / 25421
kapcsolat
Nem kötelező önéletrajzot feltöltenie ahhoz, hogy megpályázza ezt a pozíciót, sőt egyszerű megoldásként akár a Linkedin profiljával is jelentkezhet. Kattintson a jelentkezem gombra és válasszon a maximum 2 percet igénylő jelentkezési lehetőségek közül.

Fejér megyei székhelyű acélipari vállalat keres Integritás Tanácsadót, tárgyalóképes angol nyelvtudással.

- A vállalati működés egyes területei szabályosságának, szabályozottságának, gazdaságosságának vizsgálata
- A társaság és leányvállalatai gazdasági érdekeit sértő tevékenységek felderítése, kivizsgálása, megelőzése
- A lehetséges gazdasági kockázatok feltárása, ezek kiküszöbölésére irányuló javaslatok kidolgozása
- A különböző projektek, valamint a szolgáltatások megvalósulásának / teljesítésének ellenőrzése
- Véleményezési és ellenőrzési folyamatokban való részvétel, összeférhetetlenség vizsgálata

Elvárások / Requirements

- 2-3 év releváns tapasztalat
- Integritás Tanácsadó Végzettség előnyt jelent
- Tárgyalóképes angol nyelvtudás
- Kiváló kommunikációs és tárgyalókészség
- Felhasználó szintű számítógépes ismeretek (Excel, Word, Internet, Outlook)
- Nagyfokú munkabírás

Amit kínálunk / Offer

- Piacképes jövedelem
- Bónusz juttatások
- Utazási költségtérítés
- Folyamatos fejlődési lehetőség
- Komplex, változatos feladatok

Kapcsolattartó / Applications

Szilvia Vörös
szilvia.voros@randstad.hu