gyártási kontroller | budapest

megjelenés dátuma
kapcsolat
laura meláth, randstad hungary
állás típusa
határozatlan idejű

az állás részletei

elhelyezkedés
budapest
álláskategória
pénzügy / számvitel
referenciaszám
182998 / 25454
kapcsolat
Nem kötelező önéletrajzot feltöltenie ahhoz, hogy megpályázza ezt a pozíciót, sőt egyszerű megoldásként akár a Linkedin profiljával is jelentkezhet. Kattintson a jelentkezem gombra és válasszon a maximum 2 percet igénylő jelentkezési lehetőségek közül.

Világszinten előkelő piaci helyet elfoglaló, erőművi beszállítóként működő multinacionális partnercégünk részére Gyártási Kontroller kollégát keresünk.

- Gyártási költség és termékköltség tervezés és elemzés termékcsoportok szintjén a helyi és az anyaházi vezetés számára
- Gyártási önköltség éves tervezése és nyomon követése, a vonatkozó SAP beállítások és folyamatok kontrollja
- Terv-tény összehasonlítások és elemzések elvégzése, kitűzött mutatószámok és célfeladatok nyomon követése
- „After sales” termékköltség kalkulációk készítése
- Rendszeres és ad hoc jelentések, elemzések készítése a menedzsment részére
- Kapcsolódó havi zárási tevékenységek ellátása
- Az üzem kapacitástervezési és termeléstervezési rendszerének szisztematikus fejlesztése a társosztályokkal (mérnökség, beszerzés, értékesítés) együttműködve
- Aktív kapcsolattartás más részlegekkel, az anyaházzal és szállítókkal

Elvárások / Requirements

- Felsőfokú gazdasági végzettség
- Angol nyelv tárgyalóképes ismerete
- Minimum 2 év termelési kontrolling tapasztalat
- Elemzőkészség, széleskörű pénzügyi és kontrolling ismeretek
- SAP ismeret, MS Office ismeret

Amit kínálunk / Offer

- Versenyképes juttatási csomag
- Komplex feladatok
- Szakmai fejlődés
- Hosszú távú munkalehetőség

Kapcsolattartó / Applications

Meláth Laura
laura.melath@randstad.hu