főkönyvelő | budapest

megjelenés dátuma
kapcsolat
randstad hungary
állás típusa
határozatlan idejű

az állás részletei

elhelyezkedés
budapest
álláskategória
Pénzügy / számvitel
referenciaszám
24980 / 25154
kapcsolat
Nem kötelező önéletrajzot feltöltenie ahhoz, hogy megpályázza ezt a pozíciót, sőt egyszerű megoldásként akár a Linkedin profiljával is jelentkezhet. Kattintson a jelentkezem gombra és válasszon a maximum 2 percet igénylő jelentkezési lehetőségek közül.

Bemutató / Introduction

Nagyvállalat 15 fős számviteli csapatának élére

„Főkönyvelő”

 pozícióba keres új munkatársat.

Főbb Feladatok:

 Számviteli tevékenységgel kapcsolatos feladatok irányítása, ellenőrzése, támogatása

Stratégiai és éves tervezés támogatása

 Havi, negyedéves és éves zárások koordinációja

könyvvizsgálatokon, adóhatósági ellenőrzéseken aktív közreműködés, a szükséges anyagok összeállítása, ellenőrzés lebonyolítása

 Leltár szervezése, lebonyolítása

 Pénzügyi, számviteli és adózási folyamatok áttekintése, véleményezése, optimalizálása

Kapcsolattartás a könyvvizsgálóval, hatóságokkal, szakterületekkel

   Számviteli osztályon dolgozó csoportok munkájának koordinálása

Elvárások / Requirements

Elvárások:

 Felsőfokú szakirányú végzettség

 Legalább 3-4 év hasonló pozícióban szerzett tapasztalat

Vezetői tapasztalat

 Mérlegképes könyvelői képesítés

Naprakész számviteli, adózási ismeretek

Felhasználói szintű MS Office ismeretek

 Precíz, lelkiismeretes munkavégzés

 Jó problémamegoldó és kommunikációs készség, flexibilitás

Integrált vállalatirányítási rendszerben való jártasság

Előnyt jelent:

Angol nyelvismeret

 Adószakértői végzettség

Amit kínálunk / Offer

Versenyképes fizetés és juttatási csomag

Kiszámítható nagyvállalati háttér

Izgalmas, felelősségteljes feladatok

Folyamatos szakmai fejlődés

Segítőkész munkatársak, összetartó csapat

Kapcsolattartó / Information