bér és tb ügyintéző munkatárs - kecskemét

megjelenés dátuma
kapcsolat
anna erdődi, randstad hungary
állás típusa
határozatlan idejű

az állás részletei

elhelyezkedés
kecskemét, bács-kiskun
álláskategória
pénzügy / számvitel
referenciaszám
183476 / 25486
kapcsolat
Nem kötelező önéletrajzot feltöltenie ahhoz, hogy megpályázza ezt a pozíciót, sőt egyszerű megoldásként akár a Linkedin profiljával is jelentkezhet. Kattintson a jelentkezem gombra és válasszon a maximum 2 percet igénylő jelentkezési lehetőségek közül.

Magyarország piacvezető bér és humánügyviteli szoftverfejlesztője és szolgáltatója bér és TB ügyintéző munkatársakat keres KECSKEMÉTRE.

Munkaköri feladatok:
• bérszámfejtési és TB számfejtési feladatok ellátása
• bérszámfejtéshez kapcsolódó adatszolgáltatások, bevallások, jelentések, kimutatások, statisztikák készítése
• cafetéria rendszeren keresztül igényelt juttatásokkal összefüggő feladatok végzése
• ügyféltámogatási feladatok ellátása
• kapcsolattartás ügyfelekkel, hatóságokkal

Elvárások / Requirements

• OKJ végzettség megléte (bér és/vagy TB)
• bérszámfejtési szakterületen szerzett 1-2 év tapasztalat
• a feladat ellátásához szükséges jogszabályok ismerete és gyakorlati alkalmazása
• felhasználói szintű MS Office ismeretek

Előnyt jelent:
• NEXON programok ismerete
• bér és humánügyviteli szolgáltatói területen szerzett tapasztalat
• ügyfélszolgálati feladatok ellátása

Amit kínálunk / Offer

- Stabil, kiszámítható munkahely
- Családias szervezeti kultúra
- Folyamatos fejlődési lehetőség; naprakész, piacképes tudás
- Előrelépési lehetőség
- Modern, korszerű iroda

Kapcsolattartó / Applications

Erdődi Anna
anna.erdodi@randstad.hu vagy +3630 628 9964