analitikus könyvelő | budapest, corvin-negyed

megjelenés dátuma
kapcsolat
dávid patassy, randstad hungary
állás típusa
határozatlan idejű

az állás részletei

elhelyezkedés
budapest, corvin-negyed, budapest
álláskategória
pénzügy / számvitel
referenciaszám
176067 / 25139
kapcsolat
Nem kötelező önéletrajzot feltöltenie ahhoz, hogy megpályázza ezt a pozíciót, sőt egyszerű megoldásként akár a Linkedin profiljával is jelentkezhet. Kattintson a jelentkezem gombra és válasszon a maximum 2 percet igénylő jelentkezési lehetőségek közül.

Vezető ingatlanfejlesztő és befektető ügyfelünk számára, dinamikus, mégis emberközeli légkörbe keresünk teljeskörű könyvelést végzett jelölteket.

☞ Ha fontos számodra, hogy egy innovatív, folyamatosan fejlődő cégcsoportnak dolgozz, ahol a napi munkád hozzájárul a környezeted és a városkép fejlődéséhez, akkor jelentkezz még ma!

› szállítói számlák, bankkivonatok rögzítése
› vevő számlák kiállításában való aktív részvétel
› év végi és évközi zárásokban való részvétel
› adóbevallások elkészítésében való részvétel
› beszámolók, számviteli riportok elkészítésében való részvétel
› statisztikák, MNB jelentések elkészítésében való részvétel

Elvárások / Requirements

› minimum közgazdasági szakközépiskolai végzettség (mérlegképes könyvelői képesítés előny)
› legalább 1 év tapasztalat könyvelési feladatok ellátásában
› proaktív, csapatjátékos személyiség, képesség az önálló munkavégzésre
› pontos, precíz munkavégzés, alaposság, monotonitás tűrése, határidők betartása

» ingatlan szektorban szerzett gyakorlat előny
» Dynamics AX (Axapta) ismerete szintén előnyt jelent

Amit kínálunk / Offer

› szakmai továbbképzések
› versenyképes fizetés + juttatások
› segítőkész csapat és vezetőség
› rugalmas, családbarát munkakörnyezet
› stabil, hosszútávú munkalehetőség

Kapcsolattartó / Applications

Úgy érzed, nem minden feltétel teljesül, de érdekel a lehetőség?

Írj és megbeszéljük a lehetőségeid!

Patassy Dávid

david.patassy@randstad.hu