vegyésztechnikus/laboráns (dunaharaszti)

megjelenés dátuma
kapcsolat
randstad hungary
állás típusa
határozatlan idejű

az állás részletei

elhelyezkedés
dunaharaszti, pest
álláskategória
Műszaki / mérnöki
referenciaszám
28466 / 29532
kapcsolat
Kattintson a jelentkezem gombra és válasszon a maximum 2 percet igénylő jelentkezési lehetőségek közül.

Forrasztástechnikai termékek gyártásával foglalkozó partnerünk dunaharaszti telephelyére keresünk vegyésztechnikus munkatársat.

Milyen feladatok várnak rád?

  • Laboratóriumi mérések végzése a gyártás teljes folyamata alatt a megadott utasítások

alapján

  • Adatok szolgáltatása a riportok elkészítéséhez
  • Mérési eredmények dokumentálása
  • Rend tartása, biztonsági szabályzatok betartása, auditokra való felkészülés
  • A belső kalibrálások rendszeres elvégzése

Elvárások / Requirements

A pozíció betöltéséhez szükséges:

  • Vegyésztechnikusi végzettség
  • Önálló, precíz munkavégzés
  • Megbízhatóság, pontosság
  • Pályakezdők jelentkezését is várjuk

Az állás betöltéséhez előnyt jelent:

  • 1-2 év releváns szakmai tapasztalat
  • Angol nyelvtudás

Amit kínálunk / Offer

Amit kínálunk:

o Versenyképes juttatási csomag (cafeteriával kiegészítve)

o Munkába járás támogatása

o Nemzetközi munkakörnyezet

o Folyamatos továbbképzési, fejlődési lehetőség

Kapcsolattartó / Information

Amennyiben a pozíció felkeltette érdeklődésed, várjuk jelentkezésed:

  • a "Jelentkezem" gombra kattintva
  • e-mailben szakmai önéletrajz csatolásával az alábbi címen: viktoria.egri@randstad.hu