tervezőmérnök (design engineer) | miskolc

megjelenés dátuma
kapcsolat
beáta pártai, randstad hungary
állás típusa
határozatlan idejű

az állás részletei

elhelyezkedés
miskolc, borsod-abaúj-zemplén
álláskategória
Műszaki / Mérnöki
referenciaszám
122875 / 22213
kapcsolat
Mostantól nem kötelező önéletrajzot feltöltenie ahhoz, hogy megpályázza ezt a pozíciót, de amennyiben van naprakész önéletrajza, az nagy segítséget jelent számunkra. Önéletrajzát a későbbiek folyamán is bármikor hozzáadhatja profiljához.

- A termékfejlesztéshez kapcsolódó műanyag és lemez alkatrészek tervezése
- 2D rajzok és 3D modellek készítése Catia V5 szoftver segítségével és azok kezelése PLM rendszerben
- műszaki változtatások kezelése,
- technikai támogatást a beszállítókkal való kapcsolattartás során,- szerszámüzemmel való technikai egyeztetés,
- technikai prezentációk készítése a design- és projekt áttekintésekhez,
- együttműködés a szimulációs csapattal

Elvárások / Requirements

- Hasonló területen (műanyag és/vagy lemez alkatrész tervezés) szerzett több éves tapasztalat előnyt jelent, de
várjuk pályakezdők jelntkezését is
- Gépészmérnök végzettség
- CATIA V5-ben szerzett haladó szintű tapasztalat előnyt jelent,
- autóipari ismeretek, műanyag fröccsöntési ismeretek,
- GD&T ismeretek
- tárgyalóképes angol nyelvtudás (német, orosz vagy bármilyen más idegen nyelv minimum középfokú ismerete
előnyt jelent)
- utazási hajlandóság

Amit kínálunk / Offer

- Hosszútávú munkalehetőség, stabil háttér
- Modern, tiszta munkakörnyezet, technológia
- Versenyképes juttatási csomag
- Fejlődési lehetőség
- Utazási költségtérítés

Kapcsolattartó / Applications

Enikő Török
+36-30-428-1411