termékfejlesztési specialista | győr

megjelenés dátuma
kapcsolat
tamás imre, randstad hungary
állás típusa
határozatlan idejű

az állás részletei

elhelyezkedés
győr, pest
álláskategória
Műszaki / Mérnöki
referenciaszám
143628 / 23377
kapcsolat
Mostantól nem kötelező önéletrajzot feltöltenie ahhoz, hogy megpályázza ezt a pozíciót, de amennyiben van naprakész önéletrajza, az nagy segítséget jelent számunkra. Önéletrajzát a későbbiek folyamán is bármikor hozzáadhatja profiljához.

Polimer alapú megoldásokkal foglalkozó nemzetközi partnerünk Újhartyánban épülő új gyáregységébe
keresünk Termékfejlesztési specialista munkatársakat. Az új kolléga a cég Tech Centeréhez fog szorosabban kapcsolódni (nemzetközi RnD terület).

Az új kolléga fő fókuszában az alábbi feladatok lesznek:

- A termékfejlesztés folyamatának szakmai irányítása a lakkmodul
kialakításától a gyártásnak való átadásig
- Lakkprogram optimalizálása a robotprogramozókkal együttműködésében
- A felhasznált lakkrendszerek kialakítása és fejlesztése a lakkbeszállítókkal
együttműködésben
- A projekt költés és határidő kereteinek betartása

Elvárások / Requirements

Az új kollégának rendelkeznie kell:

- Felsőfokú műszaki végzettség
- Hasonló munkakörben szerzett tapasztalat / Lakkozási, festési technológiai tudás
- Tárgyalásszintű angol nyelvtudás (német nyelv ismerete előnyt jelent)
- Proaktív személyiség
- Jó kommunikációs és kapcsolatteremtő képesség
- Terhelhetőség

Amit kínálunk / Offer

Amit partnerünk kínál:

- Versenyképes bérezés
- Fejlődési lehetőség
- Nagyvállalati háttér
- Rövid intervallumú külföldi betanulás

Kapcsolattartó / Applications

Tamás Imre