sales engineer | budapest

megjelenés dátuma
kapcsolat
mariann illés tóth, randstad hungary
állás típusa
határozatlan idejű

az állás részletei

elhelyezkedés
budapest
álláskategória
Műszaki / Mérnöki
referenciaszám
127864 / 22508
kapcsolat
Mostantól nem kötelező önéletrajzot feltöltenie ahhoz, hogy megpályázza ezt a pozíciót, de amennyiben van naprakész önéletrajza, az nagy segítséget jelent számunkra. Önéletrajzát a későbbiek folyamán is bármikor hozzáadhatja profiljához.

Partnercégünk, a világ vezető technológiai vállalatainak egyikeként, az ipari automatizálás és hajtástechnika területén nyújt innovatív megoldásokat ügyfelei részére. Megbízónk számára Sales engineert keresünk budapesti munkavégzésre.

Értékesítő feladatkör, villamos motorok és
hajtások fókusszal:
- Kapcsolattartás meglévő hazai és külföldi partnerekkel, ügyfelek rendszeres látogatása
- Új partnerek felkutatása, üzleti kapcsolatok bővítése, új üzletek szerzése
- Tárgyalások lebonyolítása
- Szakmai szakértők támogatásával ajánlatok
elkészítése, képviselése és követése

Elvárások / Requirements

- Szakirányú felsőfokú végzettség (elsősorban villamosmérnök, de akár gépészmérnöki végzettség is megfelelő)
- 2-4 éves hajtástechnikai szakmai, illetve értékesítői tapasztalat
- Villamos hajtástechnikai alkalmazási területeken való
jártasság
- Általános ismeret az automatizálás, folyamatműszerezés és kapcsolástechnika területeken
- Piacismeret
- Angol nyelv tárgyalási szintű ismerete (írásban és szóban egyaránt)
- Német nyelvtudás előnyt jelent
- Jó kommunikációs és tárgyalási készség
- Csapatjátékos attitűd
- Eredményorientáltság
- Kreativitás
- Rugalmasság
- Proaktivitás
- Utazási hajlandóság (jellemzően belföldön, esetenként külföldi kiküldetés során)

Amit kínálunk / Offer

- Versenyképes juttatási csomag
- Modern, nemzetközi munkakörnyezet
- Fejlődési, tanulási lehetőség
- Fiatalos, jó hangulatú csapat

Kapcsolattartó / Applications

Mariann Illés Tóth